به گزارش فر نیوز رضا رحمتیان سرپرست با سابقه روزنامه جام جم در استان کرمانشاه در روزهای اخیر با ارسال نامه ای به مدیر مسئول روزنامه جام جم پس از ۱۴ سال مدیریت موفق از سمت خود استعفا داد. رضا رحمتیان که از فعالان و چهره های پرتلاش و خوشنام عرصه رسانه در استان کرمانشاه […]

به گزارش فر نیوز رضا رحمتیان سرپرست با سابقه روزنامه جام جم در استان کرمانشاه در روزهای اخیر با ارسال نامه ای به مدیر مسئول روزنامه جام جم پس از ۱۴ سال مدیریت موفق از سمت خود استعفا داد.
رضا رحمتیان که از فعالان و چهره های پرتلاش و خوشنام عرصه رسانه در استان کرمانشاه به شمار می رود در متن استعفای خود خطاب به مدیر مسئول روزنامه جام جم با اشاره به ضعف عملکرد و کم توجهی برخی از اعضای گروه جدید دست اندرکار روزنامه جام جم بویژه در بخش شهرستانها اعلام کرده است در راستای جلوگیری از ورود به اختلافات و ممانعت از تخریب بیشتر روزنامه جام جم از سرپرستی این روزنامه در استان کرمانشاه استعفا می دهد.

وی با بیان اینکه با وجود تلاش مدیر مسئول روزنامه جام جم ، گروه جدید در این روزنامه بخصوص در بخش شهرستانها متناسب با قواعد و ضوابط سازمانی عمل نمی کنند خاطرنشان کرده است این موضوع باعث اختلال در عملکرد و بازخوردهای  منفی این رسانه مهم شده و این خلاف تعهدنامه اخلاقی و حرفه ای یک روزنامه مردمی است.
رحمتیان با انتقاد از سوء مدیریت در بخش شهرستانهای روزنامه جام جم و کوچک شمردن مخاطبان آن که سرمایه اصلی این رسانه می باشد تصریح کرده است این نگاه و عملکرد نامناسب مشکلات جدی مانند کاهش تیراژ غیر قابل باور این نشریه که
نشانگر از دست رفتن جایگاه مردمی آن است را به وجود آورده است .
رحمتیان همچنین می گوید به دنبال یک تغییر و تحول مدیریتی در روزنامه جام جم عملا به قلع‌وقمع تمامی تلاش ها و دستاوردهای مدیران گذشته روی آورده شده و استان های دوستدار جام جم را به استانهایی   گریزان از این رسانه مبدل ساخته است.
 وی افزوده است با وضع موجود بی شک نباید انتظار داشت جام جم بعنوان مجموعه ای فرهنگی ، اجتماعی و هنری با مخاطبان فرهیخته مأموریت ویژه‌ای را برای کمک به تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ و اجرای سندهای جامع کشور و مهندسی فرهنگی داشته باشد.
رحمتیان عدم تخصص عده ای از افراد انتقاد ناپذیر و گریزان از پیشنهاد که با سخره گرفتن جام جم کمر به نابودی آن بسته اند را عامل استعفای خود از سرپرستی روزنامه جام جم کرمانشاه با وجود عشق و علاقه فراوان به آن اعلام کرده و از مدیر مسئول این روزنامه خواسته است برای رفع این مشکلات و پیشبرد اهداف جام جم گام بردارد.
گفته می شود غیر از رضا رحمتیان تعداد زیادی از سرپرستان روزنامه جام جم در استانهای مختلف اخیرا از سمت خود استعفا داده اند.