شهردار کرمانشاه با حضور در مجموعه تاریخی فرهنگی تاق‌بستان و کمپ‌های اقامتی مستقر در پارک غربی و شرقی تاق‌بستان از نحوه خدمات رسانی به گردشگران و مسافرین نوروزی بازدید کرد. دکتر عبدالرضا شعبانی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگویی با خبرنگاران، اظهارکرد: مجموعه شهرداری کرمانشاه با تمام توان و انرژی خود در حال خدمت رسانی […]

شهردار کرمانشاه با حضور در مجموعه تاریخی فرهنگی تاق‌بستان و کمپ‌های اقامتی مستقر در پارک غربی و شرقی تاق‌بستان از نحوه خدمات رسانی به گردشگران و مسافرین نوروزی بازدید کرد.

دکتر عبدالرضا شعبانی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگویی با خبرنگاران، اظهارکرد: مجموعه شهرداری کرمانشاه با تمام توان و انرژی خود در حال خدمت رسانی به گردشگران و میهمانان نوروزی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر کمپ‌های اقامتی شهرداری در سه نقطه سطح شهر کرمانشاه شامل پارک شاهد، بوستان شرقی و بوستان غربی تاق‌بستان دایر شده و به نحو شایسته‌ای به گردشگران و مسافرین نوروزی خدمات اسکان ارائه می‌دهند.

شعبانی تصریح کرد: مجموعه شهرداری کرمانشاه تلاش کرده که در کنار این کمپ‌های اسکان شرایط رفاهی را برای گردشگران و میهمانان نوروزی فراهم کند.

شهردار کرمانشاه همچنین از استقبال ویژه گردشگران و میهمانان نوروزی از سفره‌های هفت سین ایجاد شده در کنار المانهای سطح شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار تلاش کردیم که از المانهای پایدار در سطح شهر استفاده کنیم و در کنار این المانها سفره‌های هفت سین نوروزی را نیز دایر کنیم که بحمدالله تاکنون بسیار مورد توجه و استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی شاد متناسب با ایام نوروز از دیگر برنامه‌های شهرداری کرمانشاه است که توسط معاونت فرهنگی در نقاط مختلف سطح شهر به ویژه میادین و بوستان‌ها برگزار می‌شود.

شهردار کرمانشاه گفت: تمام تلاش مجموعه پرسنل شهرداری کرمانشاه این است که نوروزی به یادماندنی را برای گردشگران، میهمانان نوروزی و شهروندان کرمانشاهی رقم بزنند.