رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 24 فروردین 1396 - 00:52
  • کد خبر : ۳۱۴۷۶

دیبالا: قراردادم را با یوونتوس تمدید می‌کنم

به گزارش فر نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پائولو دیبالا، یکی از ستاره‌های تیم فوتبال یوونتوس در دیدار مقابل بارسلونا به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد. او در پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل بارسلونا زننده دو گل بود. دیبالا بعد از این پیروزی تاریخی مقابل بارسلونا در مصاحبه‌ای در خصوص […]

baner

به گزارش فر نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پائولو دیبالا، یکی از ستاره‌های تیم فوتبال یوونتوس در دیدار مقابل بارسلونا به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد. او در پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل بارسلونا زننده دو گل بود.

دیبالا بعد از این پیروزی تاریخی مقابل بارسلونا در مصاحبه‌ای در خصوص آینده‌اش اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم، به زودی قراردادم را تمدید می‌کنم. قرارداد جدید تا سال ۲۰۲۱ خواهد بود( او در حال حاضر تا سال ۲۰۲۰ با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد).

بسیاری این ستاره جوان را جانشین مسی در تیم ملی آرژانتین می‌دانند. البته خود این بازیکن بارها اعلام کرده که او دوست ندارد جانشین شخص دیگری باشد و تنها می‌خواهد به عنوان یک بازیکن جدید معرفی شود. کسی که تنها یک نام دارد، پائولو دیبالا.

ستاره ۲۳ ساله یوونتوس با درخشش در این دیدار توانست نگاه خیلی از تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا را به خود جلب کند، حالا در تابستان پیش رو بسیاری شرایط این بازیکن آرژانتینی را بررسی خواهند کرد و در صورت فروش او به تیم‌های دیگر، دیبالا احتمالا یکی از گران‌ترین بازیکنان فوتبال جهان خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه