رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 خرداد 1396 - 19:21
  • کد خبر : ۴۳۱۱۱

تخفیفات ویژه خوش حسابی برای شهروندان

 به گزارش فر نیوز ، معاون اداری و مالی شهرداری کرمانشاه با اشاره به پیشنهاد شهردار محترم و تصویب تخفیفات ویژه خوش حسابی برای شهروندان توسط شورای اسلامی شهر،از پرداخت عوارض توسط شهروندان بعنوان یکی از پایدارترین درآمدهای شهرداری یاد کرد . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، مهندس حیدر […]

baner

 به گزارش فر نیوز ، معاون اداری و مالی شهرداری کرمانشاه با اشاره به پیشنهاد شهردار محترم و تصویب تخفیفات ویژه خوش حسابی برای شهروندان توسط شورای اسلامی شهر،از پرداخت عوارض توسط شهروندان بعنوان یکی از پایدارترین درآمدهای شهرداری یاد کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، مهندس حیدر کرمی معاون اداری و مالی شهرداری گفت : پرداخت عوارض توسط همشهریان عزیز یکی از پایدارترین منابع درآمدی سالم در حوزه مدیریت شهری جهت عمران و آبادانی شهر خواهد بود .

مهندس کرمی گفت : قطعاً توسعه و پیشرفت کرمانشاه زمانی تحقق خواهد یافت که شهروندان عزیز با پرداخت به موقع عوارض نقش چشمگیری در پیشرفت شهر در کنار شهرداری به عنوان نهادی مردمی و مهمترین خدمات سازمان دهنده در حوزه مدیریت شهری داشته باشد .

معاون اداری و مالی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد : با پیشنهاد مهندس رضایی شهردار محترم کرمانشاه و موافقت شورای اسلامی شهر شهروندانی که نسبت به پرونده توافقات خود در مناطق و نیز صدور پروانه ساختمانی تفکیک عرصه و اعیان و بهای خدمات نخاله های ساختمانی تا تاریخ ۳۱/۶/۹۶ اقدام نمایند از ۲۰% تخفیفات خوش حسابی بهره مند خواهند شد .

وی افزود : همچنین شهروندانی که نسبت به پرداخت نقدی جرایم کمیسیون ماده صد اقدام نمایند از ۵۰% تخفیف عوارض پذیره بهره مند می شوند .

وی تاکید کرد : برای زندگی مطلوب در شهر و ارائه خدمات مناسب نیازمند کمک و مشارکت شهروندان هستیم و پرداخت عوارض می تواند در ارائه خدمات با کیفیت بالا تاثیر مناسبی در عمران شهرداشته باشد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه