رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 خرداد 1396 - 04:15
  • کد خبر : ۴۳۲۲۴

سرمربی تیم بسکتبال جوانان ایران: به زمان نیاز داریم

محسن شاه علی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص وضعیت بازیکنان تیم بسکتبال جوانان گفت: اردوی تیم با حضور ۳۸ بازیکن در حال برگزاری است.وی افزود: بازیکنان خود را برای مسابقات غرب آسیا آماده می کنند و فرصت زیادی هم برای آماده سازی نداریم. در اردوی آماده سازی آینده ۱۲ بازیکن […]

baner

محسن شاه علی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص وضعیت بازیکنان تیم بسکتبال جوانان گفت: اردوی تیم با حضور ۳۸ بازیکن در حال برگزاری است.
وی افزود: بازیکنان خود را برای مسابقات غرب آسیا آماده می کنند و فرصت زیادی هم برای آماده سازی نداریم. در اردوی آماده سازی آینده ۱۲ بازیکن را خط خواهیم زد تا با تمرکز بیشتری تمرینات خود را دنبال کنیم.
مسابقات بسکتبال غرب آسیا در رده سنی جوانان از چهارم شهریور ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه‌ «سه بازیکن بسیار خوب در تمرینات حاضر هستند و برای شکوفایی آنها نباید رها شوند»، گفت:‌ برای پیدا کردن بازیکنان قد بلند باید برنامه ریزی قوی داشته باشیم. به دنبال این کار هستیم. اما باید بدانیم که داشتن استعداد در بسکتبال به تنهایی کافی نیست و برای شکوفا شدن استعدادها نیاز به زمان داریم.
سرمربی تیم بسکتبال جوانان ایران به ضرورت توجه به تیم های پایه اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر توجه به تیم های پایه با جدیت دنبال شده است.
شاه علی در خصوص تیم بسکتبال بزرگسالان ایران که خود را برای رقابت های کاپ آسیا آماده می کند، گفت: این تیم باید مورد حمایت قرار گیرند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی **۹۱۱۸**
خبرنگار: سید جواد بشیری*انتشاردهنده:علی خورسندی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه