رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 خرداد 1396 - 04:26
  • کد خبر : ۴۳۲۲۸

معاون رئیس جمهوری و وزیر نیرو امروز وارد زاهدان می شوند

معاون روابط عمومی و تشریفات حوزه استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر نیرو به منظور پیگیری مصوبه هیات دولت در خصوص کاهش تعرفه برق و مرتفع کردن مشکلات و نیازمندی های حوزه آب و طرح آبیاری ۴۶ هزار هکتاری به زاهدان […]

baner

معاون روابط عمومی و تشریفات حوزه استاندار سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر نیرو به منظور پیگیری مصوبه هیات دولت در خصوص کاهش تعرفه برق و مرتفع کردن مشکلات و نیازمندی های حوزه آب و طرح آبیاری ۴۶ هزار هکتاری به زاهدان سفر می کنند.
لیلی بنی اسدی افزود: نشست با مدیران استانی وزارت نیرو و حضور در چهارمین نشست ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی امسال سیستان و بلوچستان از جمله برنامه های سفر یک روزه نوبخت و چیت چیان به زاهدان است.
به گفته استاندار سیستان و بلوچستان، این حضور ارزشمند نشان از توجه ویژه دولت به رفع مشکلات آب و برق استان دارد.
علی اوسط هاشمی افزود: از این فرصت برای رفع کمبود اعتبار طرح آبیاری ۴۶ هزار هکتاری دشت سیستان با هماهنگی لازم میان ۲ وزارتخانه جهاد کشاورزی و نیرو بهره می گیریم.
به گزارش فر نیوز به نقل از ایرنا به دنبال پیگیری های مستمر و مکرر استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر کاهش تعرفه برق و درخواست مکتوب از دکتر روحانی، با دستور رئیس جمهوری چندی پیش وزیر نیرو به این استان سفر کرد و متعاقب آن مصوبه کاهش تعرفه برق در این استان در نشست هیات وزیران به تصویب رسید.
سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود ۱۸۷ هزار و ۵۰۲ کیلومترمربع (معادل ۵/۱۱ درصد مساحت کشور) و بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۶ زندان برای نگهداری مجرمان جرائم عمد و غیرعمد در شهرستان های زابل، زاهدان، خاش، ایرانشهر، سراوان و چابهار است.
۳۰۴۲**۳۲۱۳ خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: اکبر نوری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه