جشنواره منطقه ای «شبدیز» با حضور سینماگران ۱۰ استان کشور در کرمانشاه برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، هنرمندان و سینماگران ۱۰ استان کشور همزمان با برگزاری جشنواره منطقه‌ای «شبدیز» مهمان کرمانشاه می‌شوند. کامران رضایی رییس انجمن سینمای جوانان کرمانشاه، زمان برگزاری جشنواره «شبدیز» به میزبانی کرمانشاه را ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه اعلام کرد. […]

جشنواره منطقه ای «شبدیز» با حضور سینماگران ۱۰ استان کشور در کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، هنرمندان و سینماگران ۱۰ استان کشور همزمان با برگزاری جشنواره منطقه‌ای «شبدیز» مهمان کرمانشاه می‌شوند. کامران رضایی رییس انجمن سینمای جوانان کرمانشاه، زمان برگزاری جشنواره «شبدیز» به میزبانی کرمانشاه را ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه اعلام کرد.

وی گفت: این جشنواره در سه بخش مسابقه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار و بخش فیلم نیز به ۲ بخش مسابقه و بخش جنبی تقسیم می‌شود.

رضایی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۷ تیرماه برای شرکت در جشنواره «شبدیز» ثبت‌نام و آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رییس انجمن سینمای جوانان کرمانشاه در پایان ارتقای دانش سینمایی، ایجاد فضای رقابت سازنده بین فیلمسازان، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان سینمای مستقل و آینده، بازاریابی داخلی و خارجی و عرضه اقتصادی فیلم به نفع تولیدکنندگان فیلم کوتاه را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.