به گزارش فر نیوز  به نقل از ایسنا منطقه کرمانشاه ، مهندس رضایی  شهردار کرمانشاه با بیان اینکه فعلا صحبتی از سوی اعضای شورای جدید در خصوص ماندن یا رفتن او صورت نگرفته، گفت: به دوستان شورا اعلام کرده‌ام نگرانی از جانب من نداشته باشند و اگر فردی را مدنظر دارند اعلام کنند تا برنامه‌های […]

به گزارش فر نیوز  به نقل از ایسنا منطقه کرمانشاه ، مهندس رضایی  شهردار کرمانشاه با بیان اینکه فعلا صحبتی از سوی اعضای شورای جدید در خصوص ماندن یا رفتن او صورت نگرفته، گفت: به دوستان شورا اعلام کرده‌ام نگرانی از جانب من نداشته باشند و اگر فردی را مدنظر دارند اعلام کنند تا برنامه‌های شهر را با او هماهنگ کنیم. من نداشته باشند و اگر فردی را مدنظر دارند اعلام کنند تا برنامه‌های شهر را با او هماهنگ کنیم.

آرش رضایی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه اداره کردن کلانشهری مانند کرمانشاه در هر شرایطی استراتژی خاص خود را می‌طلبد، گفت: زمان ورودم به شهرداری، اداره کردن این شهر استراتژی خاصی را می‌طلبید و حال که بیش از یک سال است شهردار هستم، برنامه‌های جدیدی تدوین شده و استراتژی دیگری برای اداره شهر در حال اجراست.

وی افزود: اگر بخواهیم فعالیت شهرداری خروجی مناسبی برای شهر و مردم داشته باشد باید استانداری، اعضای شورای شهر و مسئولین مربوطه همه در جریان مسیر اجرای امور شهری قرار گرفته تا در نهایت بتوان خروجی خوبی از این فعالیت‌ها کسب کرد.
رضایی با بیان اینکه مدیریت مطلوب شهرداری حاصل همکاری خوب و همه جانبه همه مسئولین مربوطه امور شهری است، گفت: باید جلسه‌ای برگزار شده و تمام مسئولین مربوطه در آن جلسه حضور یافته و با چالش‌ها، فرصت ها و تهدیدها در زمینه مدیریت شهری آشنا شوند و برنامه‌ها در این زمینه تشریح شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های شهرداری روی میز است، گفت: کلانشهر کرمانشاه عقب ماندگی‌های بسیاری در امور شهری دارد و کوچکترین فرصت برای این شهر بسیار مغتنم است و نباید از دست برود.

رضایی افزود: در همین راستا به اعضای شورای شهر جدید اعلام کردم حتی اگر فرد دیگری برای پُست شهرداری کرمانشاه مدنظر دارند به من معرفی کنند تا همراه با یکدیگر برنامه‌ها را تشریح کرده و مانع هرگونه فرصت‌سوزی برای شهر شویم.
وی تصریح کرد: حتی به دوستان شورای شهر اعلام کرده‌ام که اگر فردی مدنظر داشته و فعلا آن فرد راضی نیست، حاضرم صحبت کرده و او را راضی کنم تا پای کار بیاید، اما تاکنون در زمینه ماندن یا رفتنم صحبتی از جانب دوستان نشده و جلسه‌ای نداشته‌ایم.
شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه چندماهی است کارهای شهر و شهرداری روی غلطک افتاده، گفت: خوشبختانه بازخوردهایی که از مردم دریافت کردیم رضایت آنها از روند اقدامات شهرداری را نشان می‌دهد و دغدغه ما این است که این روند نباید متوقف شود و نباید تغییر شهردار خللی در این روند ایجاد کند.

رضایی افزود: برای همین باید از هم اکنون صحبت‌ها انجام شده و اگر فرد دیگری مدنظر است کار انتقال برنامه‌ها به او صورت گیرد تا کمترین لطمه به انجام امور شهری وارد شود.

وی با اشاره به زمان‌بر بودن معرفی شهردار جدید، گفت: از زمان معرفی شهردار تا تعیین سرپرست و آمدن حکم شهردار جدید، حدود دو تا سه ماه به طول می انجامد و این یعنی یک فصل کاری و نباید بگذاریم این زمان از دست برود.

رضایی تاکید کرد: چنانچه فردی برای سمت شهرداری مدنظر دوستان شورا است، اعلام کردم که از هم اکنون به من اعلام کنند تا جهت ممانعت از فرصت سوزی برنامه های شهرداری با فرد جدید را هماهنگ کنیم.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: همچنین به دوستان شورای جدید اعلام کرده‌ام که نگرانی از جانب من نداشته باشند و حاضرم تمام تجربیات و برنامه‌های خود را به فرد جدید ارائه کرده تا شهر با چالش و یا کوچکترین فرصت سوزی مواجه نشود.
رضایی در خصوص تمایلش به ادامه همکاری با شهرداری کرمانشاه، گفت: مهم ماندن یا نماندن من نیست و مهم این است که فرصت سوزی در برنامه های شهر و شهرداری نشود و اگر من بمانم یا بروم در هر صورت تلاشم این خواهد بود که فرصتی از شهر گرفته نشود.