رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 مرداد 1396 - 19:27
  • کد خبر : ۵۳۳۷۵
سید حجت الله موسوی اجاق

آقای رضایی شهردار فعلی، تنها گزینه برای تصدی پست شهرداری کرمانشاه است

 به گزارش فر نیوز عضو شورای شهر کرمانشاه تنها گزینه فعلی شهرداری را شهردار فعلی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گزینه خاصی در این زمینه مطرح نیست. سید حجت الله موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای شهر پنجم […]

baner

 به گزارش فر نیوز عضو شورای شهر کرمانشاه تنها گزینه فعلی شهرداری را شهردار فعلی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گزینه خاصی در این زمینه مطرح نیست.

سید حجت الله موسوی اجاق در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای شهر پنجم با شهردار، گفت: در این جلسه گزارشی از برنامه ها و عملکرد شهرداری ارائه شد.

موسوی اجاق افزود: هدف از این جلسه آشنایی دوستان جدید شورا با عملکرد و برنامه های آتی شهرداری بود و پرسش ها و پاسخ هایی نیز پیرامون برنامه های شهرداری مطرح شد.

موسوی اجاق با بیان اینکه تاکنون فرد خاصی برای شهرداری کرمانشاه مطرح نشده، گفت: تاکنون آقای رضایی شهردار فعلی، تنها گزینه برای تصدی این پست است.

عضو شورای شهر کرمانشاه خاطرنشان کرد: در خصوص ریاست شورا هم تاکنون صحبتی نشده است.

موسوی اجاق با اشاره به خبرهایی پیرامون ایجاد دودستگی میان اعضای شورای شهر پنجم، گفت: اختلافات فکری  میان اعضا وجود دارد و این به معنی دو دستگی که به شهر و شهروندان لطمه بزند، نیست.

وی یادآور شد: اگر دو دستگی در روند کار شورا وجود داشته و ادامه یابد، قطعا این لطمه وارد خواهد کرد، اما هنوز جلسه ای تشکیل نشده که بخواهیم ادعای دو دستگی در شورا داشته باشم.

این عضو شورا افزود: دوستان شورا از قبل جلساتی با هم داشته اند که این بخاطر ارتباطاتی است که از گذشته با هم دارند و نمی توان این امر را به معنای  دو دستگی تلقی کرد.

موسوی اجاق در خصوص پیش بینی عملکرد شورای شهر پنجم با توجه به تغییر بخش عمده اعضای آن، گفت: لزوما هر تغییری به معنای ایجاد روند مثبت نیست و شورای پنجم می تواند پیشرفت کرده، درجا بزند و یا سیر نزولی داشته باشد و همه چیز در آینده و با توجه به عملکرد شورا مشخص می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه