به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه مهندس آرش رضایی درحاشیه این بازدید، گفت: با توجه به اینکه فضاهای وردی هر شهر به نوعی نشان دهنده هویت آن شهر هستند ساماندهی ورودی شرقی کرمانشاه را به عنوان اصلی‌ترین ورودی شهر با رویکرد تقویت و ارتقاء کیفیت محیط در دستور کار قرار دادیم. […]

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه مهندس آرش رضایی درحاشیه این بازدید، گفت: با توجه به اینکه فضاهای وردی هر شهر به نوعی نشان دهنده هویت آن شهر هستند ساماندهی ورودی شرقی کرمانشاه را به عنوان اصلی‌ترین ورودی شهر با رویکرد تقویت و ارتقاء کیفیت محیط در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: فازاول این پروژه از اواخر دی ماه سال گذشته آغاز شده و امیدواریم این فاز از پروژه تاپایان سال به اتمام برسد.

مهندس آرش رضایی تصریح کرد: طول این مسیرحدود ۳۷۰۰ متر است که بخشهایی ازضلع شمالی و جنوبی آن به همراه جدول گذاری رفریوژ وسط و نیز توسعه فضای سبز آن درحال اجرا است.

شهردار کرمانشاه گفت: باند کندرو نیز جهت ترددساکنان شهرک‌های “نوکان” و “ظفر” درحال آماده‌سازی است که قطعا درکاهش بار ترافیک و نیز ایمن‌سازی تردد خودروها تاثیرگذار است.

وی بابیان اینکه تمام تلاش بر این است این پروژه به طور کامل تاپایان سال آینده به اتمام برسد، بودجه در نظر گرفته شده برای این پروژه را هفت میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروزه تاکنون چشمگیر بوده است.

مهندس آرش رضایی ایجاد هماهنگی میان حوزه معاونت عمرانی و حوزه معاونت خدمات شهری به همراه شهرداری منطقه ۵ جهت تسریع در پیشرفت ساماندهی ورودی شرقی را موثر دانست.