رفتن به بالا
  • شنبه - 11 شهریور 1396 - 20:57
  • کد خبر : ۵۵۸۱۱
تخت-شاهی
مهندس علیرضا تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

موضوع آب بدون درآمد یک بحث جدی است و بنابراین انتظار می رود بحث آب بدون درآمد با حساسیت بیشتری پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه؛ مهندس علیرضا تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اظهار داشت: تغییرات در راستای پویایی شرکت است و موجب افزایش و بهبود راندمان در حوزه ها می گردد. هر کدام از مدیران به زعم خود تلاش نموده اند اما بایستی در ایجاد […]

پوریا

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه؛ مهندس علیرضا تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اظهار داشت: تغییرات در راستای پویایی شرکت است و موجب افزایش و بهبود راندمان در حوزه ها می گردد. هر کدام از مدیران به زعم خود تلاش نموده اند اما بایستی در ایجاد تغییرات و رویکرد بعد از آن تلاش مضاعف نمود.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ابراز داشت: در حوزه بهره برداری بایستی عملکرد ها بنحو مطلوب تغییر و کاستی ها هر چه سریعتر کم شود، بنابراین حضور مدیران جدید در حوزه معاونت بهره برداری می تواند به نحو چشمگیری اقداماتی که تاکنون مانده و نیاز به توسعه و تلاش بیشتری است را به سرانجام برساند.
تخت شاهی افزود: موضوع آب بدون درآمد یک بحث جدی است و بنابراین انتظار می رود بحث آب بدون درآمد با حساسیت بیشتری پیگیری شود.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در بخش انرژی کارهای خوبی صورت گرفته است اما عملکرد و بازخورد حوزه تله متری در وضعیت فعلی قابل قبول نیست، بنابراین بایستی در این حوزه نیز بگونه ای تلاش شود که بتوانیم آمار و ارقام از حوزه تولید تا مصرف به خوبی قابل رصد باشد.
وی تاکید کرد: در حوزه کنترل کیفی نیز تیم کاری خوبی وجود دارد، بنابراین با مدیریت جدید بایستی تلاشهای مضاعف و بیشتری شود چراکه مهمترین وظیفه کنترل کیفی و دغدغه آن، آب شرب بهداشتی و سالم می باشد.
در ادامه طی احکامی آقایان عیسی اکبری بعنوان معاون فنی و توسعه، علی ترابی به عنوان مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد، سعید خسروی نژاد مدیر دفتر انرژی و سیستم های تله متری از راه دور و مهدی بیگ وند بعنوان مدیر کنترل کیفیت بهداشت آب و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه معرفی شدند.
در ادامه علیرضا تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن آرزوی موفقیت برای افراد جدید از خدمات آقایان سید شهاب حسینی، اسداله صادقی و مهدی زارعی تقدیر و تشکر نمود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه