به گزارش فر نیوز ، رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه با اعلام خبر فوق گفت: سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه با کسب ۳ عنوان برتر کشوری در پنجمین گردهمایی سراسری کشت های پائیزه درخشید. کوروش مهرابی افزود: در پنجمین گردهمایی سراسری کشت پائیزه که با حضور مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی در تهران […]

 به گزارش فر نیوز ، رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه با اعلام خبر فوق گفت: سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه با کسب ۳ عنوان برتر کشوری در پنجمین گردهمایی سراسری کشت های پائیزه درخشید.
کوروش مهرابی افزود: در پنجمین گردهمایی سراسری کشت پائیزه که با حضور مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی در تهران برگزار شد برای اولین بار سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه ۳ عنوان برتر کشوری را کسب کرد.
مهرابی با اشاره به توانمندیهای بخش کشاورزی استان کرمانشاه تصریح کرد:  در ۴ سال اول دولت تدبیر و امید روند اجرای طرحها و پروژه های بخش کشاورزی استان سرعت بیشتری گرفته و خصوصا در دوسال اخیر با تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آقای دکتر شهبازی و پرسنل این سازمان  روحیه دوستی، همدلی و همکاری در بین کارکنان افزایش یافته و باعث تقویت تلاش بیشتر آنها جهت ایجاد همراهی و همدلی بین کشاورزان، انتقال آخرین یافته های علمی به بهره برداران بخش کشاورزی و اثر گذاری کارشناسان مراکز جهادکشاورزی در روستاها شده است.
وی افزود: موفقیت های چشمگیر استان کرمانشاه در تولید محصولات مختلف زراعی، باغی، دامی، شیلاتی، اجرای سیستم های نوین آبیاری، جذب بیش از یک سوم اعتبارات اجرای شبکه های فرعی و سیستم های آبیاری رودخانه های مرزی کشور و صدها دست آورد دیگر فقط قسمتی از موفقیتهای کسب شده توسط بخش کشاورزی استان کرمانشاه در دو سال اخیر است.
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه تاکیدکرد: در راستای تداوم این موفقیتها، طی مراسمی که در تهران برگزار شد از دکتر سید افشین صفوی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه به نمایندگی از این سازمان، توسط وزیر جهادکشاورزی تقدیر به عمل آمده و این معاونت  عنوان برتر کشور را کسب کرد.
مهرابی با اشاره به دو عنوان برتر دیگر خاطر نشان کرد: در این مراسم همچنین آقای عادل نوری از شهرستان روانسر بعنوان برترین نخود کار کشور که توانسته با تولید ۲۶۰۰ کیلوگرم نخود در هکتار بهترین عملکرد تولید نخود دیم را در واحد سطح داشته و آقای مصطفی محمدی از شهرستان کرمانشاه به عنوان کلزا کار نمونه کشور که توانسته بود با تولید بیش از ۹۲۷۱ کیلوگرم در هکتار رکورد تولید کلزای کشور را بشکند انتخاب و توسط مهندس حجتی وزیر جهادکشاورزی مورد تقدیر قرار گرفتند.