به گزارش   نیوز  به نقل از روابط عمومی  اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه،  مهندس بهنیا  مدیر کل، در معیت نماینده و فرماندار محترم کرمانشاه  با مردم روستاهای درود فرامان دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار صمیمی آقای سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه  با حضور در روستاهای حوزه  انتخابیه  ضمن […]

به گزارش   نیوز  به نقل از روابط عمومی  اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه،  مهندس بهنیا  مدیر کل، در معیت نماینده و فرماندار محترم کرمانشاه  با مردم روستاهای درود فرامان دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار صمیمی آقای سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه  با حضور در روستاهای حوزه  انتخابیه  ضمن شنیدن مشکلات

مردم  به  ارائه راهکارهای حل مشکلات پرداخت، در این دیدار رنجبر  فرماندار کرمانشاه و  مدیرانی از استان، نماینده مردم را همراهی و آنها نیز  ضمن استماع  مشکلات  مردم،  به بررسی موارد مطروحه پرداختند.

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و  افتخار ما  خدمتگزاری این مردم است، بیان داشت : مردم کرمانشاه و علی الخصوص روستائیان حق زیادی بر گردن  این انقلاب  دارند و ما اگر شبانه روز هم برای این مردم کار کنیم  بازهم کم است.

جاسمی همچنین  با اشاره  به سال  اقتصاد مقاومتی،  تولید و اشتغال  از مدیران همراه در خواست کرد که همه تلاش خود را برای رفع  مشکلات روستاهای مورد بازدید  بکار گیرند .

در این دیدار مهندس بهنیا  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز  با  اشاره به این موضوع که  همه تلاش ما رضایت مندی مردم در بخش های ارتباطی است، بیان داشت : خوشبختانه  در این منطقه  بجز در مواردی ما مشکل ارتباطی نداریم که انشالله در آینده  این مشکلات  اندک هم با یاری همکاران ما در بخش های  فنی حل خواهد شد.

 مهندس بهنیا  ارتباط خوب و حرفه ای  را نیاز امروز جامعه  خواند و افزود :  امروز  شهر وروستا  برای ما فرقی ندارند و سعی ما این است  با توجه  به تکنولوژی های نوین  بسترهای  مناسبی را برای  این نیاز فراهم آوریم.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با توجه به پیشرفت اینترنت در روستاها پیشنهاد استفاده بهینه از  این تکنولوژی را داد و بیان داشت : بستر ارتباطی موجود قابلیت اتصال به شبکه سلامت، شبکه آموزش، خدمات بانکی را فراهم کرده است.