به گزارش فر نیوز  ماندانا مالمیر مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه درگفتگوبا خبرنگار ریوار،  از افتتاح چند پروژه اجتماعی با حضور دکتر محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون توانبخشی سازمان بهزیستی و تعدادی دیگر از مسئولان این سازمان در تاریخ شنبه ۲۵ شهریورماه خبر داد. وی گفت: با […]

به گزارش فر نیوز  ماندانا مالمیر مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه درگفتگوبا خبرنگار ریوار،  از افتتاح چند پروژه اجتماعی با حضور دکتر محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون توانبخشی سازمان بهزیستی و تعدادی دیگر از مسئولان این سازمان در تاریخ شنبه ۲۵ شهریورماه خبر داد.

وی گفت: با حضور مقامات عالی رتبه سازمان بهزیستی اولین مرکز ویژه اختلالات دهان(بلع) و تغذیه غرب کشور در کرمانشاه به بهره برداری می رسد.به گفته مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، در این مرکز از سوی پزشکان متخصص خدمات تخصصی از جمله دندانپزشکی، گفتاردرمانی، کاردرمانی، فیزیوتراپی و همچنین آموزش خانواده ها در زمینه مشکلات دهان انجام می پذیرد.

مالمیر ظرفیت پذیرش مرکز ویژه اختلالات دهان طی یک ماه را ۵۰ نفر عنوان کرد.این مسئول با اشاره به افتتاح اولین مرکز خیریه توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان زن در استان کرمانشاه، گفت: این مرکز نیز با حمایت خیرین بدون اعتبارات دولتی فعالیت خواهد داشت.

وی افتتاح اولین کمپ ترک اعتیاد بانوان در استان را از دیگر پروژه های اجتماعی دانست که با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان در کرمانشاه به بهره برداری خواهد رسید.

مالمیر تصریح کرد: با حضور مسئولان بهزیستی همچنین تنها مرکز اجتماع درمان(TC) کرمانشاه افتتاح می شود.وی افزود: در این مرکز دستیابی بیماران وابسته به مواد که روابط بین فردی و کارکرد اجتماعی آنها به شدت افت کرده از طریق برنامه اجتماع درمان مدار و براساس برنامه مدون فراهم می شود.