به گزارش فر نیوز  ، همزمان با فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی مهندس رضایی شهردار کرمانشاه در یکی از مدارس محله محروم کرناچی حضور پیدا کرد . مهندس رضایی در جمع دانش آموزان گفت:امسال آغاز سال تحصیلی مصادف با ایام محرم و سوگواری سیدالشهدا و یارانش همزمان شده و این مهم […]

به گزارش فر نیوز  ، همزمان با فرا رسیدن فصل بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی مهندس رضایی شهردار کرمانشاه در یکی از مدارس محله محروم کرناچی حضور پیدا کرد .

مهندس رضایی در جمع دانش آموزان گفت:امسال آغاز سال تحصیلی مصادف با ایام محرم و سوگواری سیدالشهدا و یارانش همزمان شده و این مهم می تواند برای دانش آموزان ما الگو قرار گیرد چرا که آرامش امروز ما مدیون خون پاک شهدا و خصوصا شهدای مدافع حرم است.

شهردار کرمانشاه افزود:بزرگترین پروژه توسعه ای کشور پروژه ای است که هر سال در اول مهر آغاز می شود همین آموزش و پرورش ۱۵میلیون سرمایه این کشور است،چرا که این عزیزان آینده سازان مملکت هستند و هر چقدر کیفیت آموزش و پرورش بالاتر برود در آینده و پیشرفت کشور موثر است  و همین تلاش و علم آموزی سرمایه های علمی کشور بوده که سبب بسیاری از پیشرفت ها در زمینه های مختلف شده  ، بسیاری از کشورهای همسایه ما با داشتن ثروت از داشتن علم و دانش بی بهره هستند .

مهندس رضایی در پایان گفت: دانش آموزان ما باید قدر خود را بدانند و مدارج تحصیلی را با جدیت و تلاش طی کنند تا باعث افتخار کشور باشند.