پذیریش خطا و یا شکست، آغاز اصلاح و پیروزی است و اصرار بر خطا و نپذیرفتن شکست، مقدمه‌ی خطاهای بیشتر و شکست‌های بزرگ‌تر است. نمایندگان مردم جنم و اقتداری دارند که هدیه ملت است و اگر نمی‌تواند از آن بهره ببرند و صدها تقاضای مشروع و قانونی‌اشان از سوی دولت بی‌پاسخ مانده، یعنی اشکالاتی هست […]

پذیریش خطا و یا شکست، آغاز اصلاح و پیروزی است و اصرار بر خطا و نپذیرفتن شکست، مقدمه‌ی خطاهای بیشتر و شکست‌های بزرگ‌تر است.

نمایندگان مردم جنم و اقتداری دارند که هدیه ملت است و اگر نمی‌تواند از آن بهره ببرند و صدها تقاضای مشروع و قانونی‌اشان از سوی دولت بی‌پاسخ مانده، یعنی اشکالاتی هست که سرنخ‌ همه آنها در دولت نیست، چرا که در شرایط موجود نمایندگانی هستند که دولت خود را موظف به رضایت آنها می‌داند.

نمایندگان باید فارغ از مرزبندی‌های سیاسی و جناحی منافع ملت و موکلین را دنبال کنند و کرمانشاه نمایندگانی پرتجربه دارد که چند دوره کسوت نمایندگی، پیشینه آنانست که قاعدتا باید به تعامل و ارتباطی قوی و منطقی برای تامین منافع استان با دولت منجر شده باشد.

بیانیه دیرهنگام نمایندگان حتی اگر به نیت ایفای رسالت نمایندگی بوده، اصرار بر اشتباه است، همه می‌دانیم تلاش‌ها قبل از وقوع موثر است. اینک که انتصاب صورت گرفته به‌جای کاشتن تخم‌لق کدورت و دوری، بایستی به بازوند خوش آمد گفت و مطالبات به‌حق کرمانشاهیان را از ایشان مطالبه کرد و اگر لابلایش منفعت شخصی و یا دادوستدی طرح شود،آش همان آش و کاسه همان کاسه قبل خواهد بود. شایسته‌تر است نمایندگان استان و آن بخش از سیاسیون که منفعت و سلیقه شخصی ندارند بدون کمترین چشم‌داشتی به کمک مهندس بازوند بشتابند، همه با یکدلی کمک کنیم تا بار مصائب و مشکلات این مردم نجیب و صبور کمتر شود.

به مهندس بازوند استاندار نورسیده هم توصیه می‌کنیم به‌جای حرف‌های بزرگ، برنامه برای کارهای بزرگ ارائه دهند والا برای غول‌بازی، چراغ‌جادو نیاز داریم که افسانه است. کرمانشاهیان از مگاپروژه و ابرپروژه زیاد شنیده‌اند و عملی ندیده‌اند!

انتظار دیگر از مهندس بازوند این است که فریب تملق و چاپلوسی را نخورند اولین درس حکمی و تعلیمی می‌گوید، کسی که “حق” دیگران را رعایت نکند، حق شما را هم رعایت نخواهد کرد و استانداران گذشته بیشترین ضربه را از ناحیه همین بادمجان دور قاب چین‌ها خوردند، مراقبت کنید که نخورید!!!

والسلام لاهله
غلامرضا_نوری_علا
۵مهر۱۳۹۶