به  گزارش فر نیوز  همزمان با سراسر کشور   در آئینی  با شکوه بازاریان و اصناف نیز با حضور در گلزار  شهدای  کرمانشاه    با  اهداء گل  به مقام شامخ شهدا  ادای احترام کردند  در حاشیه این  دیدار مجتبی  صفایی  معاون  اتاق اصناف کرمانشاه و  سخنگوی اتاق اصناف کشور  گفت :  شهدا برنده معامله با خدا […]

 به  گزارش فر نیوز  همزمان با سراسر کشور   در آئینی  با شکوه بازاریان و اصناف نیز با حضور در گلزار  شهدای  کرمانشاه    با  اهداء گل  به مقام شامخ شهدا  ادای احترام کردند 

در حاشیه این  دیدار مجتبی  صفایی  معاون  اتاق اصناف کرمانشاه و  سخنگوی اتاق اصناف کشور  گفت :  شهدا برنده معامله با خدا هستند.

صفایی حضور بر سر مزار شهدا را وظیفه ای انسانی و اسلامی توصیف کرد و بیان داشت : دلیل شهدا برای شهادت، خدا و پایداری در راه اوست ، کرمانشاه  به عنوان شهری که مستقیم در گیر جنگ  بوده  مملو از قهرمانانی بوده و هست که در راه خدا ، رضایت و پایداری در این راه از جان و مال خود گذشته و می گذرند.

صفایی  با اشاره به اینکه باب شهادت هنوز باز است  بیان داشت : امروز  هم می بینیم  که رزمندگان این دیار  در کشور های عراق با عنوان مدافعان حرم مشغول پیکار با  دین ستیزان هستند  .
سخنگوی  اتاق اصناف کشور  همچنین  بیان داشت : نسل ایران زمان جنگ، نسلی شجاع، با شهامت و پیرو راه شهادت بود و امروز نیز باید به تربیت و تحویل چنین نسلی به جامعه با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری همت گماشته و راه شهدا را با صدق دل ادامه دهیم.

این آئین به  مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویادمان  هشت سال دفاع مقدس به منظور  غبارروبی، عطرافشانی و گلباران  مزار شهدای کرمانشاه  بر گزار شد.