رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 مهر 1396 - 15:55
  • کد خبر : ۶۴۴۴۸
تاب-زر-۴
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب

مجوز واردات انحصاری خودرو به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب داده شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب گفت: پیشنهاد می‌شود مجوز واردات انحصاری خودرو به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب داده شود. به گزارش باختر، فرهاد تاب‌زر در گفت و گو با ایسنا خواستار واگذاری مجوز انحصاری واردات خودرو به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب شد و اظهار کرد: دادن این امتیاز باعث رونق قابل توجه […]

r09c54kh

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب گفت: پیشنهاد می‌شود مجوز واردات انحصاری خودرو به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب داده شود.
به گزارش باختر، فرهاد تاب‌زر در گفت و گو با ایسنا خواستار واگذاری مجوز انحصاری واردات خودرو به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب شد و اظهار کرد: دادن این امتیاز باعث رونق قابل توجه سرمایه‌گذاری در حوزه واردات و ترخیص خودرو در این منطقه خواهد شد.
وی افزود: هم اکنون هم سرمایه‌گذاران اعلام تمایل کردند که در بخش واردات و ترخیص خودرو در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب پای کار بیایند و سرمایه‌گذاری کنند.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب با بیان اینکه اکنون واردات خودرو به صورت پراکنده از مرزهای استان انجام می‌شود، یادآوری کرد: تمرکز واردات در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب باعث می‌شود این واردات با قدرت بسیار بیشتری انجام شود.
تاب‌زر معتقد است، با این روند، واردات خودرو برای کل غرب کشور رونق خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که محدودیتی هم برای واردات نداشته باشیم و بتوانیم انواع خودروها را وارد کنیم و مجوز ما منحصر به نوع خاصی از خودرو نباشد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب با اشاره به اینکه امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این کار در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب فراهم است، تصریح کرد: یکی از مهمترین این ملزومات استقرار گمرک در منطقه است که این کار انجام شده است.
تاب‌زر با اشاره به اینکه واردات خودرو تضادی با بعد صادراتی منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب ندارد، عنوان کرد: در کنار واردات خودرو، بعد صادراتی منطقه ویژه اقتصادی زاگرس را نیز به شدت تقویت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه