آمادگی کامل شهرداری قصرشیرین برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی به گزارش فر نیوز  به نقل از فارس شهردار قصرشیرین از آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی خبر داد و گفت: شهرداری این شهرستان از تمامی ظرفیت‌های موجود برای استقبال از زوار استفاده می‌کند. صحبت پورافشار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در […]


آمادگی کامل شهرداری قصرشیرین برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی
به گزارش فر نیوز  به نقل از فارس شهردار قصرشیرین از آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی خبر داد و گفت: شهرداری این شهرستان از تمامی ظرفیت‌های موجود برای استقبال از زوار استفاده می‌کند.

صحبت پورافشار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: پارکینگ قصرشیرین برای پارک دهه‌ها هزار خودرو زائران آماده است در مرزخسروی نیز پارکینگی برای پارک اتوبوس‌ها و خودروهای خدمات‌رسان آماده شده است.

شهردار قصرشیرین به زیبا‌سازی، نظافت معابر شهری، تامین مخازن زباله و آماده بودن سرویس‌های بهداشتی اشاره و بیان کرد: روکش آسفالت خیابان‌ها و رنگ‌آمیزی جدول‌ها نیز به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به مشخص و استقرار موکب‌ها و محل‌های اسکان، افزود: نذورات مردمی و توزیع آن برای پذیرایی از زوار ساماندهی شده است.

این مسؤول به مستقر بودن تیم‌های مختلف برای خدمت‌رسانی به زوار خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها تقسیم‌ کار شده و تیم‌های مختلف از جمله اورژانس، آتش‌نشانی، امداد و… مستقر شده‌اند.

پورافشار با اشاره به آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: شهرداری این شهرستان از تمامی ظرفیت‌های موجود برای استقبال از زوار استفاده می‌کند.

شهردار قصرشیرین یادآور شد: وحدت رویه وهمکاری بین مسؤولان و نهادها به خوبی در جریان است.