در پی وقوع  زلزله در استان کرمانشاه تشکیل جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، جلسه ستاد مدیریت بحران  به ریاست مهندس تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب […]

در پی وقوع  زلزله در استان کرمانشاه تشکیل جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، جلسه ستاد مدیریت بحران  به ریاست مهندس تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب و اعضاءستاد بحران تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه افزود:  بدنبال وقوع زلزله دراستان کرمانشاه، متاسفانه بدلیل قطع برق در برخی از تاسیسات در شهرستانهای استان اختلال در توزیع آب و بدنبال آن قطعی آب صورت گرفته است.

وی گفت: شهرستانهای تازه آباد، سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب از شدت بیشتری برخورد است  ودر این شهرستانها علاوه بر قطع برق، شکستگی در شبکه توزیع و خطوط انتقال نیز ایجاد شده است .

مدیرعامل آبفای استان  اظهار داشت: در اثروقوع زلزله و فعل و انفعالات ناشی از این پدیده در منابع تامین آب در شهرهای هرسین ،سرپل ذهاب و گیلانغرب  با کدورت آب در مواجه شده ایم .

مهندس تخت شاهی خاطر نشان کرد:  با پیگیریهای انجام شده از استانهای سراسر کشور درخواست کمک برای  ارسال تانکر سیار و ژنراتور برق شده است، که امیدواریم با حضور بموقع این تانکرها و ژنراتورهای برق بتوانیم در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده اقدام نماییم.

مدیرعامل آبفای استان تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با تمام توان خود برای خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید و سعی و تلاش دارد با توان مدیریتی و کارتیمی مشکل را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برساند.