به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، نوذر قنبری گفت: به منظور اسکان زلزله زدگان و همراهان مجروحان بستری در بیمارستان های استان کرمانشاه دو سالن امتحانات، سالن تربیت بدنی، نماز خانه و مسجد واحد کرمانشاه در اختیار هلال احمر استان قرار گرفت. وی با بیان اینکه مرکز […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، نوذر قنبری گفت: به منظور اسکان زلزله زدگان و همراهان مجروحان بستری در بیمارستان های استان کرمانشاه دو سالن امتحانات، سالن تربیت بدنی، نماز خانه و مسجد واحد کرمانشاه در اختیار هلال احمر استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مرکز جمع آوری کمک های غیرنقدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه فعال شده است، افزود: از تمامی واحدها و مراکز آموزشی استان های همجوار می خواهیم به منظور توزیع صحیح و عادلانه کمک های اهدایی خود را به واحد کرمانشاه تحویل دهند.

رئیس واحد کرمانشاه دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه آب معدنی، پتو، چادر و خشکبار از اقلام مورد نیاز است، گفت: کمک های غیرنقدی پس از جمع آوری از طریق بسیج دانشجویی و تشکل های دانشجویی با هماهنگی مسئولان ستاد بحران استان در اختیار آسیب دیدگان زلزله قرار می گیرد.