به گزارش فر نیوز نماینده پاوه و جوانرود در تذکری شفاهی در جلسه امروز مجلس، به سخنان اخیر مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل تسنن زاهدان که در کلیپی علت زلزله کرمانشاه را گناه مردم آن منطقه خوانده بود، اعتراض کرد.  شهاب نادری خطاب به وی گفت: به جای پاک کردن اشک کودکان زلزله زده و […]

 به گزارش فر نیوز نماینده پاوه و جوانرود در تذکری شفاهی در جلسه امروز مجلس، به سخنان اخیر مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل تسنن زاهدان که در کلیپی علت زلزله کرمانشاه را گناه مردم آن منطقه خوانده بود، اعتراض کرد.

 شهاب نادری خطاب به وی گفت: به جای پاک کردن

اشک کودکان زلزله زده و کمک به مردم آسیب دیده، این چه حرفی است که شما گفته‎اید؟ در طول جنگ تحمیلی مردم کرمانشاه ۹۸۰۰ شهید داده و ۹۰۰ تن مواد منفجره بر سر آنان ریخته شد. اینها به جرم کدام گناه بود؟
نادری  بیان داشت : اگر علت زلزله گناه مردم باشد، پس مردم بم و ورزقان و رودبار و…. هم گناهنکار بودند که زلزله آمد؟
پزشکیان که ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به نادری گفت: نمایندگان سیستان گفتند که مولوی این کلیپ را تکذیب کرده است. باید این موضوع را مجددا بررسی کنیم.
گفتنی است نماینده پاوه و جوانرود در بخشی از نطقش خطاب به تابش رییس بنیاد مسکن خواستار تسریع در اسکان زلزله زدگان و تامین وسایل گرمایشی آنان شد و از وزیر نیرو هم خواست قیمت برق در این منطقه را ارزان کند تا مردم بتوانند از وسایل گرمایشی برقی استفاده کنند.