به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد قنبری” اظهارداشت: کارکنان کلانتری شهرستان با استفاده از اشراف اطلاعاتی و بهره گبری از منابع ومخبرین موفق به کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم مواد محترقه دست ساز شدند وی با بیان اینکه در این رابطه ۲ متهم دستگیر […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد قنبری” اظهارداشت: کارکنان کلانتری شهرستان با استفاده از اشراف اطلاعاتی و بهره گبری از منابع ومخبرین موفق به کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم مواد محترقه دست ساز شدند

وی با بیان اینکه در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شدند، گفت: خانواده ها به منظور حفظ سلامت فرزندان خود، آنان را با خطرات ناشی از استفاده از مواد محترقه آشنا کنند.

توقیف محموله ۳۰۰ میلیون ریالی لوازم ارایشی قاچاق 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از توقیف محموله ۳۰۰ میلیون ریالی لوازم آرایشی قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان خبر دارد.  

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: پس از کسب خبری مبنی بر اینکه یکدستگاه خودرو پژو پارس در امر جابجایی کالای قاچاق فعالیت دارد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری دولت آباد قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی خودرو مذکور را مشاهده و پس از تعقیب و گریز و استفاده از موانع باز دارنده  موفق شدند خودرو  را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآور شد: در بازرسی از خودرو مذکور تعداد ۳۹ ریش تراش، ۴۰ اتومو و ۱۸۴ سشوار قاچاق کشف شدند.

سرهنگ براری با بیان اینکه بنا به نظر کارشناسان انتظامی ارزش محموله کشف شده ۳۰۰ میلیون ریال است، ادامه دارد: متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و بار مکشوفه به ستاد مبارزه با کالای قاچاق استان تحویل داده شد.

وی مبارزه با ورود کالای قاچاق به کشور را یکی از اولویت های انتظامی شهرستان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: از تمام توان خود در راستای حمایت از تولیدات داخلی به منظور مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز استفاده می کنیم.

کشف ۱۰۳ فقره سرقت از یک باند در کرمانشاه 

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از انهدام باند سرقت مغازه و منزل و کشف ۱۰۳ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “محمدرضا امیری” گفت : در پی دریافت چندین  فقره پرونده سرقت مغازه و منزل در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت  پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی عنوان کرد: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات تخصصی یکی از سارقان  سابقه دار را در این زمینه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی  استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقت بود اما پس از مواجه با مستندات به ۵۱ فقره سرقت مغازه، ۴۸ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۲ فقره سرقت منزل، یک فقره اماکن دولتی و یک فقره دوچرخه با همدستی ۲ نفر دیگر  در شهر کرمانشاه اعتراف کرد.

سرهنگ امیری ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی در نهایت در یک عملیات منسجم دیگر همدستان وی را نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی کردند.

وی  با بیان اینکه ۴ مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شده اند، گفت: با راهنمایی متهمان محل های سرقت بازسازی و تمام مال باختگان  شناسایی شده اند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه متهمان با صدور قرار مناسب راهی زندان مرکزی کرمانشاه شده اند. #

سارق حرفه ای قطعات خودرو دستگیر شد 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارقان حرفه ای قطعات خودرو در شهرک تعاون خبر داد.  

سرهنگ “حسین براری” توضیح داد: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو با شگردهای مشابه در شهرک تعاون، ماموران کلانتری ۲۳ تعاون رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران این کلانتری با استفاده از منابع و مخبرین توانستند سارق حرفه ای را که به صورت ماهرانه ای اقدام به سرقت قطعات خودرو می کرد، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده است، گفت: این سارق در بازجویی های اولیه در کلانتری به ۸ فقره سرقت قطعات خودرو  اعتراف کرد.

سرهنگ  براری گفت:  از تمام توان خود به منظور مقابله با سرقت استفاده خواهیم کرد و در این راستا خواستار همکاری بیشتر شهروندان با پلیس هستیم.

سارق حرفه ای در اسلام آبادغرب دستگیر شد 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۷ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی توسط پلیس این شهرستان به واسطه دستگیری یک سارق حرفه ای خبر داد.  

سرهنگ “بهروز سرتیپ نیا” در تشریح این خبر اظهارداشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی در شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب افزود: ماموران با انجام کارهای تخصصی و اقدامات خاص موفق شدند، عامل این سرقت ها را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: متهم دستگیری شده در بازجویی های فنی به ۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۲ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرد، که ضمن بازسازی صحنه های سرقت، کلیه مالباختگان در این رابطه شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب تصریح کرد: متهم این پرونده در اجرای دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان مرکزی شد.

دستگیری عامل تیر اندازی در کنگاور 

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از دستگیری عامل تیر اندازی در یکی از روستاهای این شهرستان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.  

سرهنگ ” عزیز الهیاری ” اظهارداشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد تیر اندازی منجر به جرح در یکی از روستاهای حومه شهرستان بلافاصله اکیپی از ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.  

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل و بررسی موضوع مشخص شد که شخصی با هویت معلوم با قصد قتل همسرش اقدام به تیر اندازی و وی را مجروح کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور با بیان اینکه متهم قبل از حضور مامورین از محل متواری شده بود، گفت: پس از انتقال مجروح به بیمارستان تلاش در جهت دستگیری  عامل تیراندازی در دستور کار ماموران این انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ الهیاری افزود: پلیس با تشکیل تیم های تخصصی در نهایت متهم در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و یک قبضه سلاح جنگی از وی کشف شد.

وی با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی و تشکیل پرونده برای وی، افزود: متهم در زمان دستگیری قصد خودکشی با سلاح همراه خود را داشت که با اقدامات روانشناسی ماموران و سرعت عمل آنان قبل از هر اقدامی دستگیر شد.