به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه کشف و دو نفر در این رابطه دستگیری شد. سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ بیش از ۱۶۴هزارعدد مواد محترقه کشف و دو نفر در این رابطه دستگیری شد.

سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان مطلب بالا، افزود: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در امر قاچاق مواد محترقه فعالیت دارند موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد و ۲۶ آزادگان موفق شدند دو نفر از عوامل اصلی توزیع کننده مواد محترقه را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به دستگیری آنان اقدام کنند.  

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ماموران پس از بازرسی از منزل متهمان ۱۶۴هزار و ۶۰۸  عدد مواد محترقه غیرمجاز کشف کردند.

سرهنگ براری به دستگیری دو متهم در این زمینه اشاره کرد و افزود: محموله کشف شده به اداره مبارزه با کالای قاچاق استان تحویل شد.