کلیک: در این روز‌ها تلگرام به قطب اصلی ارتباطات میان کاربران ایرانی تبدیل شده است. به اندازه‌ای که استفاده از ارسال پیام کوتاه را به میزان زیادی به حاشیه برده و می‌توان حتی گفت: کاربرد آن را بسیار کم کرده است. به همین اندازه که این اپلیکیشن کاربرد زیادی میان کاربران پیدا کرده به همان […]

کلیک: در این روز‌ها تلگرام به قطب اصلی ارتباطات میان کاربران ایرانی تبدیل شده است. به اندازه‌ای که استفاده از ارسال پیام کوتاه را به میزان زیادی به حاشیه برده و می‌توان حتی گفت: کاربرد آن را بسیار کم کرده است. به همین اندازه که این اپلیکیشن کاربرد زیادی میان کاربران پیدا کرده به همان اندازه هم بر ترفند‌ها و قابلیت هایش اضافه شده است.

برای مثال می‌توانیم از خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم بگوییم که در ادامه روش و نحوه اجرای این ترفند آورده شده است.

ترفندی ساده به منظور خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم و متوجه شدن طرف مقابل

برای آنکه بدون اینکه طرف مقابل متوجه بشود بتوانید پیام تلگرام را بخوانید نیاز به عملیات سختی ندارید. شما با انجام مراحل ساده‌ای که در ادامه می‌آید می‌توانید به رحتی این کار را انجام دهید:

در نسخه موبایل، بعد از ورود به تنظیمات تلگرام به منو اطلاع رسانی و صدا (Notification and Sounds) وارد شوید.

در این منو آیتم اطلاع رسانی پاپ آپ (Popup Notification) را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پنجره پاپ آپ که در سراسر دنیای وب حجم اینترنت ما را به نفع دیگر وب سایت‌ها مصرف می‌کند، در اینجا مفید و کاربردی است.

در واقع این پنجره پاپ آپ بدون آنکه به باز یا بسته بودن صفحه نمایش گوشی و یا قرار داشتن در هر اپلیکیشن و منو اهمیت بدهد، هنگام دریافت یک پیام جدید آن را به کاربر نمایش داده و خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم را امکان پذیر می‌کند.

زمانی که به این قسمت از تنظیمات تلگرام وارد می‌شوید، چهار حالت به شما نمایش داده می‌شود:

– بدون پاپ آپ

– فقط در زمان باز بودن صفحه

– فقط زمان بسته بودن صفحه

– همیشه

آموزش خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم

فرقی نمی‌کند که از سه حالت آخر کدام یک را انتخاب کنید، چرا که بسته به شرایط انتخاب شده پیام‌ها از این به بعد هنگام ارسال در یک صفحه پاپ آپ به نمایش در می‌آیند. در این حالت، با اینکه متن پیام را می‌بینید، اما تا زمان زدن دکمه مشاهده (view) و ورود به اپلیکیشن، تیک دوم برای شخص ارسال کننده نمی‌خورد! خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم به این روش برای تمامی پیام‌های ارسال شده توسط یک کاربر ممکن است و با کشیدن صفحه به سمت چپ یا راست می‌توان بین تمامی پیام‌های فرد خاطی پیمایش کرد.

خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم در نسخه ویندوز نیز به روشی مشابه همین روش امکان پذیر است. به این ترتیب که در مرحله اول به تنظیمات وارد شوید و تیک سه گزینه اولی که مشاهده می‌کنید را بزنید.

در ادامه بر روی قسمت مشخص شده در عکس بالا، با عنوان تعداد و موقعیت اطلاع رسانی کلیک کنید. در این صفحه چهار موقعیت به شما نمایش داده می‌شود و باید یک مورد را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

در حالت پیش فرض پیام‌ها در گوشه پایین، سمت راست به نمایش در می‌آیند. در این صفحه بعد از تعیین موقعیت، تعداد پیام‌هایی که تمایل دارید در آن واحد به این صورت به نمایش در بیایند را مشخص کنید.

حداکثر تعداد ممکن، مشاهده پنج پیام به صورت همزمان است. برای خواندن پیام تلگرام بدون تیک دوم کافی است بعد از مشاهده متن ها، بر روی آن‌ها کلیک نکنید و وارد پیام رسان نشوید.