رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 اسفند 1396 - 06:23
  • کد خبر : ۷۲۴۰۷
۸۴۴۸۹۶۴۹۳۷۳

حضور نماینده هلدینگ اسپانیایی به منظور سرمایه گذاری در کرمانشاه

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ حقیقی رییس صنعت و معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت:استان کرمانشاه دارای مرکزیت در غرب کشور می باشد و امکان دسترسی به بازار ۸ میلیون نفری استان های منطقه را دارد. وی وجود خطوط ریلی، هوایی و جاده ای مناسب، همجواری با کشور […]

baner

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ حقیقی رییس صنعت و معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت:استان کرمانشاه دارای مرکزیت در غرب کشور می باشد و امکان دسترسی به بازار ۸ میلیون نفری استان های منطقه را دارد.

وی وجود خطوط ریلی، هوایی و جاده ای مناسب، همجواری با کشور عراق و امکان دسترسی آسان به بازار پر مصرف آن، معافیت های مالیاتی، امکانات مناسب در شهرک های صنعتی، وجود مناطق ویژه اقتصادی، فعالیت صنایع بزرگ و همراهی مسئولین ارشد استان در حل و فصل تمامی موانع سرمایه گذاری خارجی را از جمله ویژگی های بارز استان برشمرد.

حضور نماینده هلدینگ اسپانیایی به منظور سرمایه گذاری در کرمانشاه

نماینده هلدینگ اسپانیایی نیز گفت: شرکت روکا در کشور اسپانیا دارای کارخانجات متعدد تولید چینی آلات بهداشتی ساختمان، شیر آلات ساختمانی و کاشی و سرامیک است و اکنون در نظر دارد، با توجه به ظرفیت های موجود در کشور ایران دو واحد صنعتی در زمینه تولیدات مورد اشاره را خریداری و توسعه دهد که گفتگوی مقدماتی نیز در این خصوص انجام شده است و در صورت تکمیل مطالعات و توافق نهایی این سرمایه گذاری انجام خواهد شد.

 اتاق بازرگانی برای تحقق سرمایه گذاری خارجی در استان  کرمانشاه و حل و فصل موانع پیش رو از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و آماده هر گونه کمکی در این زمینه است.

 

انتهای  پیام/ز

 

تحقق سرمایه گذاری خارجی در استان  کرمانشاه

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه