حجت‌الاسلام هادی عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به سالروز تأسیس بنیاد شهید اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در سطح استان و شهرستان‌ها برگزار می‌شود که تجلیل از همسران، مادران و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از جمله این برنامه‌ها است. وی از غبارروبی وعطرافشانی مزار شهدا رأس ساعت ۱۰:۳۰ امروز خبرداد […]

حجت‌الاسلام هادی عسگری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به سالروز تأسیس بنیاد شهید اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در سطح استان و شهرستان‌ها برگزار می‌شود که تجلیل از همسران، مادران و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از جمله این برنامه‌ها است.

وی از غبارروبی وعطرافشانی مزار شهدا رأس ساعت ۱۰:۳۰ امروز خبرداد و عنوان کرد: ویزیت رایگان و پایش سلامت مادران و همسران شهدا از دیگر برنامه‌ها است که پزشکان پایش سلامت اداره با حضور در منازل این افراد خدماتی را ارائه می‌دهند.

عسگری به برپایی نمایشگاه‌های عکس در سطح استان اشاره کرد و گفت: کاشت نهال به یاد هر شهید توسط ادارات بنیاد، منابع طبیعی و دیگر دستگاه‌های اداری، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و چندین برنامه دیگر که در مرکز استان و سایر شهرستان‌های تابعه استان از دیگر برنامه‌های روز شهید در استان است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استن کرمانشاه بیان کرد: روز بزرگداشت شهدا به‌عنوان یکی از روزهای بسیار مهم در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی شناخته می‌شود و این روز نمادی در راستای تجلیل و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام است.