بهمن خسروانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: برای ناوگان باری و مسافری که بالای ۵۰ سال عمر دارند در سال جدید محدودیت اعمال می‌شود و باید نوسازی شوند. وی از ساماندهی ناوگان باری و مسافری در سال ۹۷ خبرداد و عنوان کرد: از ابتدای سال برای ناوگان باری بالای ۵۰ سال عمر […]

بهمن خسروانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: برای ناوگان باری و مسافری که بالای ۵۰ سال عمر دارند در سال جدید محدودیت اعمال می‌شود و باید نوسازی شوند.

وی از ساماندهی ناوگان باری و مسافری در سال ۹۷ خبرداد و عنوان کرد: از ابتدای سال برای ناوگان باری بالای ۵۰ سال عمر محدودیت اعمال شده است و هیچ باری به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد و نوسازی آن‌ها در دستور کار قرار دارد.

خسروانی با اشاره به اینکه در نوروز امسال ۲۳۳ هزار مسافر در  استان جابه‌جا شد گفت: در سال گذشته هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تن کالا و چهار میلیون و ۲۳۰ هزار مسافر در استان جابه‌جا شد.

وی با اشاره به وضعیت دو پایانه خسروی و پرویزخان افزود: پایانه خسروی آماده عبور و مرور زائران است که قبل از اربعین بازگشایی شود و در پایانه پرویزخان نیز کامیون‌های سوخت در حال تردد هستند که در سال گذشته یک میلیون و ۶۳۰ هزار تن مواد سوختی جابه‌جا شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۸۰۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان کرمانشاه گفت: برای نگهداری از راه‌های اصلی و فرعی پیمانکاران انتخاب شده‌اند و بعد از نیمه دوم اردیبهشت کار خود خود را آغاز می‌کنند. 

خسروانی با بیان اینکه اکنون ۱۰ درصد راه‌های اصلی و فرعی نیازمند بهسازی است عنوان کرد: در سال گذشته ۳۱۰ هزار تن آسفالت برای راه‌های اصلی و فرعی استفاده شد که در کشور رتبه دوم را به خود اختصاص داد و در سال ۹۷ نیز این عملکرد ادامه دارد.

انتهای پیام‌/ ز