به گزارش فر نیوز به نقل از ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ ‘فضل الله شیری’ افزود: از ساعت ۷/۳۰ دقیقه صبح فردا (چهارشنبه) مصادف با روز ارتش، محدودیت‌های تردد و توقف در بزرگراه امام خمینی (ره) کرمانشاه اجرا می‌شود.وی گفت: این محدودیت ترافیکی در بزرگراه امام خمینی (ره) […]

به گزارش فر نیوز به نقل از ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ ‘فضل الله شیری’ افزود: از ساعت ۷/۳۰ دقیقه صبح فردا (چهارشنبه) مصادف با روز ارتش، محدودیت‌های تردد و توقف در بزرگراه امام خمینی (ره) کرمانشاه اجرا می‌شود.
وی گفت: این محدودیت ترافیکی در بزرگراه امام خمینی (ره) مسیر میدان شهدا به سمت میدان امام خمینی (ره) و بالعکس و معابر فرعی منتهی به بزرگراه امام در مسیر مذکور اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهور افزود: این محدودیت‌ها تا پایان مراسم، تخلیه کامل محل و خروج یگان‌های حاضر در محل ادامه دارد و رانندگان برای تردد می‌توانند از مسیرهای جایگزین نظیر بلوار شهید بهشتی، بلوار جانبازان و حافظیه استفاده کنند.
سرهنگ شیری اظهار داشت: این محدودیت تردد به دلیل امنیت ترافیکی و باشکوه برگزار کردن مراسم روز ارتش در مسیرهای منتهی به محل اعمال‌ می شود.
رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش فردا در برخی شهرستان های دیگر استان کرمانشاه نظیر اسلام آبادغرب و سرپل ذهاب نیز برگزار می شود.
۸۰۶۶/۷۴۴۵