به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بازوند استاندار کرمانشاه گفت:فرمانداران در جایگاه حقوقی فرمانداری، برای اطلاع‌رسانی خدمات دولت از پیام رسان های داخلی استفاده کنند. وی گفت:سفر رییس‌جمهور محترم دستاوردهای بسیار مطلوبی برای استان داشت و شخص رییس جمهور و وزرای محترم نیز از سفر رضایت داشتند. وی افزود:۳۰۲۵ […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بازوند استاندار کرمانشاه گفت:فرمانداران در جایگاه حقوقی فرمانداری، برای اطلاع‌رسانی خدمات دولت از پیام رسان های داخلی استفاده کنند.

وی گفت:سفر رییس‌جمهور محترم دستاوردهای بسیار مطلوبی برای استان داشت و شخص رییس جمهور و وزرای محترم نیز از سفر رضایت داشتند.

وی افزود:۳۰۲۵ میلیارد تومان بودجه توسط رییس جمهور محترم به استان‌اختصاص داده شد که جزییات آن را متعاقبا اعلام میکنم

بازوند گفت:هنر ما این است که زودتر از میدان بحران عبور کنیم و در بحران نمانیم. چون حواشی و مشکلات آن بیشتر میشود. زندگی در مناطق زلزله‌زده در جریان است. با وجود برخی کاستی ها، عملکرد مجموعه مدیریت استان در عبور از بحران رضایت بخش بوده است.

وی گفت:مجموعه خاطرات و اقدامات خود در مدیریت بحران زلزله را در قالب یک کتاب تحت عنوان «پس از آن شب» نگاشته و چاپ کرده ام تا تجارب مجموعه مدیریتی استان در مدیریت بحران زلزله برای کشور باقی بماند.

استاندار کرمانشاه گفت:برنامه ریزی کرده ایم که مردم عزیز در مناطق زلزله‌زده تا پایان شهریور به خانه های خود برگردند.