رضا سلیم ساسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این نمایشگاه از ۲۴ اردیبهشت به مدت پنج روز و تا جمعه ۲۸ اردیبهشت در محل نمایشگاه های کرمانشاه واقع در پارک شاهد جهت بازدید علاقه مندان دایر است.وی با بیان اینکه ساعات کار نمایشگاه از ۱۵ تا ۲۱ تعیین […]

رضا سلیم ساسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این نمایشگاه از ۲۴ اردیبهشت به مدت پنج روز و تا جمعه ۲۸ اردیبهشت در محل نمایشگاه های کرمانشاه واقع در پارک شاهد جهت بازدید علاقه مندان دایر است.
وی با بیان اینکه ساعات کار نمایشگاه از ۱۵ تا ۲۱ تعیین شده است، گفت: نمایشگاه ضیافت در ۸۰ غرفه برپا شده که در آن محصولات لبنی، پروتئینی، مواد غذایی، خشکبار، میوه و دیگر اقلام خوراکی عرضه می شود.
سلیم ساسانی خاطرنشان کرد: علاوه بر تولید و عرضه کنندگان کرمانشاهی، شاهد حضور گروه هایی از دیگر استان ها نظیر اصفهان، شیراز، تبریز، زنجان، یزد، تهران، کاشان و قم نیز هستیم.
مدیرعامل نمایشگاه های استان کرمانشاه افزود: غرفه داران در نمایشگاه ضیافت محصولات را زیر قیمت بازار و با نرخ مصوب به مردم عرضه می کنند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با برپایی این نمایشگاه که هدف اصلیش تامین نیازهای ضروری مردم در آستانه ماه مبارک رمضان است، شاهد جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت در بازار باشیم.
پس از نمایشگاه های حمایت از کالای ایرانی و جهیزیه٬ ملزومات عروس و پیوند ایرانیان، این سومین نمایشگاهی است که امسال در شهر کرمانشاه برپا می شود.
۷۴۵۸/۳۰۳۳