رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 اردیبهشت 1397 - 07:01
  • کد خبر : ۷۴۸۰۱
۴۳۸۴۶۳۱۵۸۹۸

انتخاب تیم های منتخب مناظرات دانشجویی

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بهزاد خدادای شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ تیم دانشجویی از دانشگاه های استان در این دوره از مناظرات که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند. وی گفت: در پایان این مناظرات تیم های سروش دانشگاه رازی، […]

baner

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بهزاد خدادای شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ تیم دانشجویی از دانشگاه های استان در این دوره از مناظرات که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند.

وی گفت: در پایان این مناظرات تیم های سروش دانشگاه رازی، فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان و شهید دیالمه دانشگاه رازی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و با اهدای لوح و جوایز نقدی از این تیم‌ها تجلیل شد.

وی افزود: دوتیم برتر این مناظرات(سروش دانشگاه رازی و فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان) به مرحله منطقه‌ای مناظرات دانشجویی که مهر ماه برگزار می شود، راه یافتند.

خدادادی شاهیوند با اشاره به برگزاری هفت دوره مناظرات دانشجویی در سطح کشور، گفت: در استان کرمانشاه این دومین دوره مناظرات بود که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی استان و به مدت ده روز برگزار شد.

وی گفت: هدف از برگزاری این مناظرات ایجاد فضا و فرصتی مناسب برای بیان مطالب و نظرات دانشجویان درحوزه های مختلف و درچارچوب قانون است.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه