به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بهزاد خدادای شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ تیم دانشجویی از دانشگاه های استان در این دوره از مناظرات که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند. وی گفت: در پایان این مناظرات تیم های سروش دانشگاه رازی، […]

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه بهزاد خدادای شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ تیم دانشجویی از دانشگاه های استان در این دوره از مناظرات که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، شرکت کردند.

وی گفت: در پایان این مناظرات تیم های سروش دانشگاه رازی، فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان و شهید دیالمه دانشگاه رازی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و با اهدای لوح و جوایز نقدی از این تیم‌ها تجلیل شد.

وی افزود: دوتیم برتر این مناظرات(سروش دانشگاه رازی و فرهیختگان دانشگاه فرهنگیان) به مرحله منطقه‌ای مناظرات دانشجویی که مهر ماه برگزار می شود، راه یافتند.

خدادادی شاهیوند با اشاره به برگزاری هفت دوره مناظرات دانشجویی در سطح کشور، گفت: در استان کرمانشاه این دومین دوره مناظرات بود که به میزبانی سازمان جهاددانشگاهی استان و به مدت ده روز برگزار شد.

وی گفت: هدف از برگزاری این مناظرات ایجاد فضا و فرصتی مناسب برای بیان مطالب و نظرات دانشجویان درحوزه های مختلف و درچارچوب قانون است.