به گزارش فر نیوز به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه “نمی‌شود که کسی بگوید سرخود می‌خواهم چیزی را بسازم زیرا شاید فردا این شخص رفت.” در گفت و گو با روزنامه آفتاب یزد گفت: مردم به آقای زیبا کلام سه میلیارد و دویست، به علی […]

بیببه گزارش فر نیوز به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه “نمی‌شود که کسی بگوید سرخود می‌خواهم چیزی را بسازم زیرا شاید فردا این شخص رفت.” در گفت و گو با روزنامه آفتاب یزد گفت: مردم به آقای زیبا کلام سه میلیارد و دویست، به علی دایی حدود ۹ میلیارد تومان و خانم کلباسی هم حدود پنج میلیارد و دویست تومان پول دادند. خانم کلباسی به منطقه آمده و با خود فرد خوبی را نیز آورده و در چهار روستا کارش را انجام می‌دهد. در ملاقات‌هایی که با آقای زیباکلام داشتم یکی دو طرح برای انجام در منطقه به ایشان پیشنهاد دادیم. هر طور که این افراد راضی باشند با آنها کنار می‌آییم. اما تاکنون اینها کاری در منطقه شروع نکرده‌اند. 

استاندار کرمانشاه در ادامه در پاسخ سوالی در مورد شایعاتی که پیرامون خودکشی در کرمانشاه منتشر شده بود نیز افزود: به نظر من خودکشی‌ای در کار نبود. اگر یک مورد خودکشی وجود داشت که دانشگاه علوم پزشکی یا هر مرکز رسمی آن را تایید کند ما قطعا این آمار را می‌پذیریم. اما اینکه فلان شخص یا کانال تلگرامی چنین چیزی را بگوید اصلا صحت ندارد.