رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 اردیبهشت 1397 - 07:37
  • کد خبر : ۷۴۸۱۱
۹۹۶۲۷۲۴۲۰۷۷

عملیات بازسازی مناطق زلزله زده در حال انجام است

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رضا خواجه ای  رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: عملیات تعمیر و بازسازی ۳۲ هزار واحد آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان به پایان رسید. وی گفت: آواربرداری ۲۳ هزار و ۳۰۰ واحد آسیب دیده نیز به پایان رسیده است […]

baner

به گزارش فر نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه رضا خواجه ای  رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: عملیات تعمیر و بازسازی ۳۲ هزار واحد آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان به پایان رسید.

وی گفت: آواربرداری ۲۳ هزار و ۳۰۰ واحد آسیب دیده نیز به پایان رسیده است و عملیات آواربرداری و پی کنی واحدهای تخریبی بر عهده بنیاد مسکن بوده که این مهم هر روز با سرعت بیشتری در حال اجراست.
وی افزود: با توجه به روند آواربرداری و تسریع در امور ساخت و ساز در مناطق زلزله زده، تاکنون آرماتوربندی بیش از ۱۱ هزار واحد انجام شده و کار بتن ریزی و فنداسیون ۱۰ هزار واحد نیز پایان یافته است.
خواجه ای گفت: کار اسکلت بندی هفت هزار واحد و سقف چینی سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی آسیب دیده نیز در مناطق زلزله زده انجام شده و چهار هزار واحد مسکونی نیز به مرحله دیوارچینی رسیده است.
وی گفت: در مجموع ۸۸ هزار واحد آسیب دیده در مناطق زلزله زده به بانک های عامل معرفی شده اند که از این تعداد ۵۸ هزار واحد با بانک ها عقد قرارداد بسته و مابقی هم در مرحله عقد قرارداد هستند.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه