مهناز فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه کانون استان کرمانشاه، آماده برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح استانی و کشوری است اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان چندین برنامه فرهنگی در سطح استانی، کشوری و به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه برگزار می‌شود. فتاحی با […]

مهناز فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه کانون استان کرمانشاه، آماده برگزاری برنامه‌های فرهنگی در سطح استانی و کشوری است اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان چندین برنامه فرهنگی در سطح استانی، کشوری و به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه برگزار می‌شود.

فتاحی با اشاره به تدوین و برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در سطح استان کرمانشاه، از پیشنهاد میزبانی برای اجرای جشنواره کشوری با توجه به توانمندی این استان خبرداد و افزود: در جلسات مختلف فرهنگی و بحث و تبادل نظر با کارشناسان کانون، برگزاری ویژه برنامه‌های استانی و کشوری به میزبانی کرمانشاه انجام می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه طرح برگزاری جشنواره کشوری نیایش، دعوت از چهره‌های نام آشنا و مطرح کودک و نوجوان کشور، برگزاری ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان، راه‌اندازی پاتوق ادبی کتاب کودک و نوجوان، اجرای رونمایی کتاب‌های تازه انتشار یافته در حوزه کودک و نوجوان را از جمله این ویژه برنامه‌های استانی و کشوری بیان کرد.

فتاحی افزود: توجه ویژه به معرفی آثار و ادبیات بومی و چندین برنامه دیگر فرهنگی، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برای توسعه کلان فرهنگی و گسترش فرهنگ پایدار در میان کودکان و نوجوانان است.

انتهای پیام /ح