زهرا دفتری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به ایجاد ۶۷ کد معاملاتی جدید اظهار داشت: در هفته مذکور ۳۷ میلیون و ۹۲۳ هزار سهم و حق تقدم به ارزش ۹۷ میلیارد و ۳۴۶۴۱۹ میلیون ریال در تالار بورس کرمانشاه معامله شد. وی با اشاره به بیشترین تقاضای خرید سهام عنوان کرد: […]

زهرا دفتری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به ایجاد ۶۷ کد معاملاتی جدید اظهار داشت: در هفته مذکور ۳۷ میلیون و ۹۲۳ هزار سهم و حق تقدم به ارزش ۹۷ میلیارد و ۳۴۶۴۱۹ میلیون ریال در تالار بورس کرمانشاه معامله شد.

وی با اشاره به بیشترین تقاضای خرید سهام عنوان کرد: شرکت‌های سایپا، آزمایش، معدنی و صنعتی چادرملو و همراه اول بیشترین تقاضای خرید سهام را داشتند.

دفتری افزود: در هفته منتهی به ۲۶ اردیبهشت ماه بیشترین تقاضای فروش سهام به شرکت‌های سرمایه‌گذایر توسعه معادنو فلزات، همراه اول، پارس خودرو، سایپا و اسناد خزانه اسلامی اختصاص یافت.

وی با اشاره به افزایش ارزش ۵۲ درصدی ارزش معاملات سهام در بورس کرمانشاه گفت: در هفته مذکور شرکت‌های همراه اول، سایپا و اسناد خزانه اسلامی بیشترین ارزش معاملات را از آن خود کردند.