خسرو شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه به منظور تأمین اقلام مورد نیاز در ماه مبارک رمضان حدود ۷۴۰ تن برنج تأمین شده است اظهار داشت: این برنج‌ها شامل دو رقم pr11 هندی با قیمت ۲۶۰۰ تومان برای مصرف‌کننده و برنج تایلندی نیز به قیمت ۳۹ تومان است. وی […]

خسرو شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه به منظور تأمین اقلام مورد نیاز در ماه مبارک رمضان حدود ۷۴۰ تن برنج تأمین شده است اظهار داشت: این برنج‌ها شامل دو رقم pr11 هندی با قیمت ۲۶۰۰ تومان برای مصرف‌کننده و برنج تایلندی نیز به قیمت ۳۹ تومان است.

وی با بیان اینکه با توجه به تجربه دو سال گذشته مشکلی از نظر تأمین برنج در استان وجود ندارد عنوان کرد: توزیع ۴۹۳ تن شکر با قیمت هر کیلو ۳۰۰۰ تومان پیش‌بینی شده است که برای تأمین این نوع محصول نیز مشکلی وجود ندارد.

شهبازی با اشاره به اینکه ۴۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۶۲۰۰ تومان در استان توزیع می‌شود گفت: با توجه به اینکه استان کرمانشاه یکی از قطب‌های تولیدی گوشت مرغ در کشور است مشکلی از نظر تأمین وجود ندارد و این مقدار نیز هیچوقت جذب نشده است.

وی با بیان اینکه توزیع ۴۰ تن گوشت قرمز منجمد نیز به قیمت ۲۳۰۰ تومان پیش‌بینی شده است افزود: ۱۰۰ تن گوشت وکیوم نرم گوساله‌ای به قیمت ۳۳۰۰۰ تومان توزیع می‌شود و از طریق تولیدکنندگان داخلی مقرر شده ۳۵ تن گوشت گوساله با قیمت ۳۵ هزار تومان در اختیار مردم قرار داده شود.

شهبازی با اشاره به اینکه حدود ۳۰ تن خرما برای استان تأمین شده است بیان کرد: از نظر تأمین اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد و مردم برای تهیه اقلام مورد نیاز خود به فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های محلی و کارمندی و کارگری، فروشگاه‌های بزرگ و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی مراجعه کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه  در ماه رمضان ۳۰ تن تخم‌مرغ با قیمت هر کیلو ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در استان توزیع می‌شود گفت: قیمت‌ها تغییری نکرده و همان قیمت توزیع سال گذشته است.