ناصر مرادی پویانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال گذشته ۹ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال زکات در شهرستان روانسر جمع آوری و در میان نیازمندان و فقرا توزیع شد.وی تصریح کرد: ۶ میلیارد و ۶۴۱ میلیون ریال از زکات جمع آوری شده مربوط به زکات واجب و ۲ […]

ناصر مرادی پویانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال گذشته ۹ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال زکات در شهرستان روانسر جمع آوری و در میان نیازمندان و فقرا توزیع شد.
وی تصریح کرد: ۶ میلیارد و ۶۴۱ میلیون ریال از زکات جمع آوری شده مربوط به زکات واجب و ۲ میلیارد و ۹۴۲ میلیون ریال نیز مربوط به زکات فطریه عام بوده است.
مدیر کمیته امام (ره) روانسر ادامه داد: سه میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال زکات نیز در قالب پروژه های عمرانی و برای تکمیل هفت پروژه عام المنفعه مانند تکمیل مسجد ، خانه عالم ، غسالخانه و پل هزینه شده است.
مرادی اظهار داشت: ۱۲۸ نفر از عاملان زکات در شهرستان روانسر کار جمع آوری و شناسایی زکات دهندگان را بر عهده دارند.
وی با بیان اینکه کار فرهنگی و تبلیغات را برای جمع آوری زکات هر چه بیشتر آغاز کرده ایم، اضافه کرد: انجام تبلیغات در جمع آوری زکات نقش موثری دارد که این برنامه های تبلیغاتی در تمام سال و از موقع کشت تا برداشت به صورت مستمر اجرا می شود.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۵۵/۸۰۶۶