به گزارش فر نیوز به نقل از ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: به دنبال اطلاع ماموران مبنی بر ورود یک محموله بزرگ سیگار قاچاق ازطریق راه‌های غیرقانونی به شهرستان کرمانشاه موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به […]

به گزارش فر نیوز به نقل از ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: به دنبال اطلاع ماموران مبنی بر ورود یک محموله بزرگ سیگار قاچاق ازطریق راه‌های غیرقانونی به شهرستان کرمانشاه موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی انبار محل دپوی سیگارهای قاچاق و عوامل دخیل در آن شدند.

 امان اللهی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل دپوی سیگار قاچاق ورود و موفق شدند ۱۳ میلیون و ۸۷۰ هزار نخ سیگار قاچاق در مارک های مختلف را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری مالک انبار محل دپوی سیگار قاچاق و معرفی وی به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم مناسب خبر داد.

وی تصریح کرد: برخورد و مبارزه با کالای قاچاق یکی از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه در سال جاری است.

امان اللهی همچنین با قدردانی از همراهی و همکاری مردم با پلیس، اظهار کرد: در سایه این همکاری‌ها فضا برای قاچاقچیان بسیار ناامن شده و ماموران با همه توان در حال مقابله با سودجویان هستند.

انتهای پیام