محمد باقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد از نجات یک کوهنورد کرمانشاهی در کوه‌های اشترانکوه لرستان خبر داد و اظهارداشت: امروز به دلیل سقوط یک مرد ۷۰ ساله از ارتفاعات اشترانکوه تیم‌های هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند. وی با اشاره به اینکه فرد حادثه دیده در قله سن بران سقوط کرده بود […]

محمد باقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد از نجات یک کوهنورد کرمانشاهی در کوه‌های اشترانکوه لرستان خبر داد و اظهارداشت: امروز به دلیل سقوط یک مرد ۷۰ ساله از ارتفاعات اشترانکوه تیم‌های هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه فرد حادثه دیده در قله سن بران سقوط کرده بود افزود: دو تیم زمینی و یک بالگرد برای نجات این کوهنورد به منطقه اعزام شد.

معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان عنوان کرد: با توجه به نبود بالگرد در استان یک هلی‌کوپتر از استان کرمانشاه درخواست شد و خوشبختانه پس از یک تلاش ۷ ساعته فرد مذکور به پایین انتقال و به بیمارستان ازنا منتقل شد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط بد جوی در منطقه مذکور نیروها تلاش کردند در قله سند بران و در ارتفاع نزدیک به ۳۸۰۰ متر  این کوهنورد را پایین آورند.

محمدی به تلاش سه تیم کوهستان برای نجات فرد حادثه دیده اشاره کرد و گفت: این کوهنورد از  ناحیه دست و لگن دچار آسیب شده بود.