خبرگزاری مهر: حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار ، اظهار داشت: طرح نیکوکاری در استان کرمانشاه از نیمه دوم ماه مبارک رمضان آغاز شده است. مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه خبر داد: افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با برپایی ۵۰ پایگاه در سطح شهر آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی […]

خبرگزاری مهر: حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار ، اظهار داشت: طرح نیکوکاری در استان کرمانشاه از نیمه دوم ماه مبارک رمضان آغاز شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه خبر داد: افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با برپایی ۵۰ پایگاه در سطح شهر آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خیرخواه است.

خدرویسی گفت: کمیته امداد امام (ره) از ابتدای ماه مبارک رمضان اعلام کرد تا کمک های نقدی و غیر نقدی و کالا و غذای گرم از همشهریان برای ایتام و خانواده های نیازمند تحویل بگیرد و تحویل این عزیزان بدهد.

وی گفت: از حامیان عزیز می خواهیم تا حمایت کنند و در پایگاه ها حضور یابند و ضمن رویت شناسنامه ایتام و خانواده نیازمند، از این خانواده ها در آینده حمایت به عمل آوردند.

خدرویسی بیان کرد: در آینده نزدیک چند سامانه الکترونیکی راه اندازی می شود و مردم نیکوکار می توانند از طریق سامانه الکترونیکی کمک های نقدی خود را به حساب کمیته امداد امام (ره) واریز کنند.