حسن موحد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه جشنواره رسانه‌، عفاف و حجاب با تلاش بسیج رسانه به مناسبت هفته حجاب برگزار می‌شود اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا بیستم تیر ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند. وی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در […]

حسن موحد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه جشنواره رسانه‌، عفاف و حجاب با تلاش بسیج رسانه به مناسبت هفته حجاب برگزار می‌شود اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا بیستم تیر ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند.

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب خبر، گزارش اعم از تلویزیونی و مطبوعات، مصاحبه، فیلم، یادداشت، مقاله، عکس، گرافیک و کاریکاتور ارسال کنند.

موحد گفت: نقش عفاف و حجاب در کاهش آسیب‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی حجاب زنان ایران رد عصر حاضر، حجاب و عفاف از منظر قرآن، روایات و ادیان مختلف، کنترل نگاه مردان در جامعه و تأثیر آن بر انتخاب پوشش زنان از جمله محورهای این جشنواره است.

مسئول بسیج رسانه‌ استان کرمانشاه افزود: ارتباط پوشش زنان با سلامت جامعه اعم از سلامت خانواده، سلامت فرزندان و آرامش فرد، اثرات بدپوشش بر سلامت روانی شهروندان، فلسفه حقیقی پوشش و حجاب و حجاب از منظر روانشناسی از دیگر محورهای این جشنواره است.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به صورت حضوری به آدرس کرمانشاه، میدان مرکزی، بلوار شهید شکری، روبروی بانک ملت، نبش کوچه ۱۳۴ساختمان اخوت سازمان بسیج رسانه تحویل یا به آدرس ایمیل jashnvarehresaneh@gmail.com و آیدی @jashnvarehresaneh ارسال کنند.

انتهای پیام‌/ ز