رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 تیر 1397 - 05:19
  • کد خبر : ۷۵۹۱۲
۶۰۴۷۱۲۹۹۷۴۳

احداث اولین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی دانشگاهی غرب کشور

به گزاش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ عبدالعلی چاله چاله  رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی با بیان اینکه هم اکنون یک درمانگاه زیرمجموعه دانشکده دامپزشکی و چند درمانگاه دامپزشکی بخش خصوصی در استان فعال هستند، گفت:دانشگاه رازی کرمانشاه در نظر دارد اولین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی دانشگاهی غرب کشور را احداث کند. وی با بیان اینکه […]

baner

به گزاش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ عبدالعلی چاله چاله  رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی با بیان اینکه هم اکنون یک درمانگاه زیرمجموعه دانشکده دامپزشکی و چند درمانگاه دامپزشکی بخش خصوصی در استان فعال هستند، گفت:دانشگاه رازی کرمانشاه در نظر دارد اولین و مجهزترین بیمارستان دامپزشکی دانشگاهی غرب کشور را احداث کند.

وی با بیان اینکه کارهای مقدماتی احداث این پروژه در دست انجام است گفت: این پروژه در مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در بلوار کیهانشهر، سه راهی شهرک رسالت احداث می شود.

چاله چاله افزود:از آنجایی که کرمانشاه به عنوان قطب دامپروری کشور شناخته می شود و از طرف دیگر  ورود دام های قاچاق از طریق مرزهای کرمانشاه، عبور و توقف پرندگان مهاجر  و بیماری هایی که با خود دارندنیاز به ساخت این بیمارستان بیش از پیش احساس می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه