وفایی مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  گفت: نمایشگاه فرش و تابلو فرش  و لوستر و تزیینات در مساحتی به وسعت ۲هزار متر در ۲۵ تیر ماه برپا می شود. وی افزود: این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور  استان های همدان ؛ کردستان؛ آذربایجان […]

وفایی مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  گفت: نمایشگاه فرش و تابلو فرش  و لوستر و تزیینات در مساحتی به وسعت ۲هزار متر در ۲۵ تیر ماه برپا می شود.

وی افزود: این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور  استان های همدان ؛ کردستان؛ آذربایجان غربی؛ کرمانشاه و تهران تا ۲۹ تیرماه دایر است.

وفایی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد بازار رقابتی برای عرضه محصولات است و هم چنین فرصتی است تا تولید کنندگان داخلی بتوانند  کالاهای خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند.

وی افزود: هم چنین عموم مردم نیز می توانند به کالاها دسترسی سریعتر و راحتی داشته باشند و با محصولات دیگر استان ها نیز آشنا شوند و راحتتر ان را تهیه کنند.

وی گفت: در کنار این نمایشگاه نیز  سومین نمایشگاه بازرگانی عمومی سوغات و صنایع دستی استان ها نیز برگزار می شود.