رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 تیر 1397 - 05:44
  • کد خبر : ۷۵۹۱۶
۷۲۷۰۹۷۹۶۳۵۰

برپایی ۸۰ غرفه در نمایشگاه فرش کرمانشاه

وفایی مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  گفت: نمایشگاه فرش و تابلو فرش  و لوستر و تزیینات در مساحتی به وسعت ۲هزار متر در ۲۵ تیر ماه برپا می شود. وی افزود: این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور  استان های همدان ؛ کردستان؛ آذربایجان […]

baner

وفایی مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  گفت: نمایشگاه فرش و تابلو فرش  و لوستر و تزیینات در مساحتی به وسعت ۲هزار متر در ۲۵ تیر ماه برپا می شود.

وی افزود: این نمایشگاه به مدت ۵ روز با حضور  استان های همدان ؛ کردستان؛ آذربایجان غربی؛ کرمانشاه و تهران تا ۲۹ تیرماه دایر است.

وفایی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد بازار رقابتی برای عرضه محصولات است و هم چنین فرصتی است تا تولید کنندگان داخلی بتوانند  کالاهای خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند.

وی افزود: هم چنین عموم مردم نیز می توانند به کالاها دسترسی سریعتر و راحتی داشته باشند و با محصولات دیگر استان ها نیز آشنا شوند و راحتتر ان را تهیه کنند.

وی گفت: در کنار این نمایشگاه نیز  سومین نمایشگاه بازرگانی عمومی سوغات و صنایع دستی استان ها نیز برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه