به گزارش فر نیوز به نقل از   خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  بازوند استاندار کرمانشاه ضمن اشاره به تنوع بخش های مختلف این جشنواره ابراز امیدواری کرد و گفت:خانواده ها، فرزندان خود را از کودکی با کتابخوانی آشنا کنند و از این جشنواره ها که شرایط مشارکت خانوادگی نیز دارد، برای تربیت صحیح فرهنگی، استفاده […]

به گزارش فر نیوز به نقل از   خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  بازوند استاندار کرمانشاه ضمن اشاره به تنوع بخش های مختلف این جشنواره ابراز امیدواری کرد و گفت:خانواده ها، فرزندان خود را از کودکی با کتابخوانی آشنا کنند و از این جشنواره ها که شرایط مشارکت خانوادگی نیز دارد، برای تربیت صحیح فرهنگی، استفاده کنند.

 بازوند گفت: اکنون سرانه مطالعه در جامعه نیاز به رشد و پیشرفت دارد و از طرف دیگر ما نیاز داریم تا کتابهای خوب با محتوای مناسب در جامعه ترویج داده شود. فهرست کتابهای  جشنواره رضوی  دارای محتوای مناسب و کارشناسی شده ای است که اثر مفیدی در سطح معرفتی مردم ولایتمدار ما خواهد داشت.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان ادامه داد: همکاری دستگاه هایی که با خرید کتاب و تبلیغات و مشارکت در جشنواره به این برنامه رونق بخشیده اند جای تقدیر دارد و امیدوارم که دیگر دستگاه ها هم نسبت به این مسئله اهتمام لازم را داشته باشند.

وی در پایان گفت: امیدوارم با همت بیشتر، شاهد استقبال کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده های محترم جهت شرکت در این جشنواره باشیم.

 

انتهای  پیام/ز

سرانه مطالعه در جامعه نیاز به رشد و پیشرفت دارد