به گزارش فر نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه؛ صادقی دادستان کرمانشاه گفت : طرح ماده ۱۳مبارزه با عرضه کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر در سطح محلات شهر کرمانشاه بویژه محلات حاشیه نشین اجرا می شود امسال در بحث برخورد با اماکن و محلات عرضه کننده مواد مخدر جدیت بیشتری داریم. […]

به گزارش فر نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه؛ صادقی دادستان کرمانشاه گفت : طرح ماده ۱۳مبارزه با عرضه کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر در سطح محلات شهر کرمانشاه بویژه محلات حاشیه نشین اجرا می شود امسال در بحث برخورد با اماکن و محلات عرضه کننده مواد مخدر جدیت بیشتری داریم.

وی گفت  30 درصد از جمعیت شهر کرمانشاه یعنی حدود ۳۰۰ هزار نفر در محلات حاشیه نشین ساکن هستند.

صادقی افزود : دستگاه ها و نهادهای مختلف برای کنترل حاشیه نشینی کرمانشاه در ۱۰ محله حضور دارند . محلات حاشیه نشین یکی از اولویت های مهم دادسرای کرمانشاه در سالجاری است که در این راستا یکی از معاونین دادستان را نیز موظف کرده ایم بصورت اختصاصی موضوع محلات حاشیه نشین کرمانشاه را مدیریت کند.

وی افزود : تمام تلاش خود را بکار می‌گیریم تا این استان را درحد نام بلند آوازه اش معرفی کنیم، چرا که این استان مهد تمدن است و بزرگان نام آوری در آن زندگی کرده‌اند.