طهمورث الیاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: اعتبارات هزینه‌ای سال ۹۷ بیش از ۵۰ درصد و اعتبارات تملک دارایی استان به طور متوسط ۴۰ درصد تخصیص یافته است. وی عنوان کرد: انتظار می‌رود با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده اعتبارات هزینه‌ای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی و اعتبارات طرح و پروژه‌ها تأمین […]

طهمورث الیاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: اعتبارات هزینه‌ای سال ۹۷ بیش از ۵۰ درصد و اعتبارات تملک دارایی استان به طور متوسط ۴۰ درصد تخصیص یافته است.

وی عنوان کرد: انتظار می‌رود با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده اعتبارات هزینه‌ای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی و اعتبارات طرح و پروژه‌ها تأمین شود.

الیاسی با اشاره به اینکه در زمینه اعتبارات سال گذشته هزینه‌کرد مربوط به این اعتبارات که به صورت اسناد بوده تا پایان شهریور ماه امسال تمدید شده است گفت: امید داریم با توجه به شرایط فراهم شده مانده اعتبارات جزئی که در زمینه اعتبارات تملک دارایی و عمرانی استان است تخصیص یابد.

وی افزود: مبلغ این اعتبارات حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان است که تا پایان شهریور ماه جذب و به طرح‌ها و پروژ‌ه‌های مورد نظر تخصیص می‌یابد. 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه گفت: در زمینه تأمین هزینه‌های مربوط به این اعتبارات که هزینه تملک نیز است دولت با توجه به تحقق درآمدها از محل فروش نفت و مالیات‌ها آن را مدیریت می‌‌کند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام /