به گزارش فر نیوز به نقل از ایکنا از آذربایجان غربی محمد مهدی شهریاری در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در خانه مطبوعات استان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از نارضایتی‌های اصلی مردم در کشور مساله فساد است، اظهار کرد: آذربایجان غربی به دلیل موقعیت خاص استراتژیک و همسایگی با سه کشور خارجی، […]

دشمن، درصدد نفوذ به کشور و ایجاد جنگ داخلی است

به گزارش فر نیوز به نقل از ایکنا از آذربایجان غربی محمد مهدی شهریاری در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در خانه مطبوعات استان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از نارضایتی‌های اصلی مردم در کشور مساله فساد است، اظهار کرد: آذربایجان غربی به دلیل موقعیت خاص استراتژیک و همسایگی با سه کشور خارجی، درگیر مسائل مربوط به مشکلات کوله بران، قاچاق سوخت، رانت‌بازی و فشار اقتصادی است که لزوم عزم جدی مسئولین برای حل این مسائل را می طلبد.

وی ادامه داد: مناطق مرزی در کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هر اندازه به مناطق مرزی بیشتر رسیدگی شود، امنیت استان نیز بیش از پیش تامین شده و در این راستا حاشیه نشینی نیز کاهش می یابد.

شهریاری افزود: هم اکنون ۳۰۰ هزار نفر حاشیه نشین در شهر ارومیه وجود دارد که موجب بروز مشکلات فراوانی در استان میگردد و بنابراین باید حاشیه های شهر بیشتر مورد توجه قرار گرفته تا امنیت استان و مردم تامین شود.

وی با اشاره به اینکه مدیران اجرایی باید درصدد کسب رضایت مردم باشند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند با انتقاد سازنده، مسئولان را در راستای حل مشکلات، پیشرفت و ارتقاء شاخص های توسعه ای استان یاری کنند.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمن درصدد نفوذ به داخل کشور و ایجاد جنگ داخلی است، گفت: دشمن بیش از گذشته در تلاش است تا به وحدت میان مردم ضربه وارد کرده و امنیت داخلی کشور را تهدید کند که در این شرایط دشوار، رسالت خبرنگاران دشوارتر شده است.

وی یادآور شد: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی، همچنان کشور ما را زیر ذره بین خود قرار داده اند و با صرف هزینه های میلیارد دلاری درصدد تهدید امنیت کشور و برهم زدن نظم جامعه هستند.

انتهای پیام