به گزارش فر نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور امروز (پنج شنبه) در شهر بندر گز استان گلستان برگزار شد. اسامی نفرات و تیم‌های برتر این مسابقات به شرح زیر است: کشتی بزرگسالان: رده بندی انفرادی: ۷۰ […]

به گزارش فر نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی ساحلی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور امروز (پنج شنبه) در شهر بندر گز استان گلستان برگزار شد.

اسامی نفرات و تیم‌های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی بزرگسالان:
رده بندی انفرادی:

۷۰ کیلوگرم: ۱- علی رحمانی (مازندران) ۲- حامد شاهکلایی (اردبیل) ۳- مجید ساده (خراسان رضوی) و محمدجواد میرزاییان (لرستان) ۵- فردین شکری (خوزستان) و تیمور گنجعلیا (قزوین) ۷- امیر ملایی (البرز) ۸- مصطفی شیخ چلندر (تهران) ۹- میلاد رضایتی (گیلان) و امیر خدادادی (توابع تهران)

۸۰ کیلوگرم: ۱- محسن عباسی (البرز) ۲- میلاد مهدی زاده (تهران) ۳- حسن بیرانوند (لرستان) و علی شفیع زاده (مازندران) ۵- صادق پاریاب (گیلان) ۶- امید حیدری (توابع تهران) ۷- وحید میلی نسب (کرمان) ۸- حمید الهیان (خراسان شمالی) ۹- علی غلامی (مرکزی) و مهدی مولایی (خوزستان)

۹۰ کیلوگرم: ۱- هادی وفایی (همدان) ۲- فرزاد قهرماین (کرمانشاه) ۳- علی نجاتی (گلستان ب) و علیرضا وظیفه شناس (خراسان رضوی) ۵- احمد یوسفعلی (زنجان) ۶- مهدی طاهری (تهران) ۷- محمد علی تبار (مازندران) ۸- علی خانپور (قزوین) ۹- رضا شاه محمدپور (آذربایجان شرقی) و حسین جلالی نژاد (لرستان)

۹۰+ کیلوگرم: ۱- پویا رحمانی (فارس) ۲- جابر صادق زاده (مازندران) ۳- مصطفی روشن بخش (گیلان) و محمد مرادی (کرمانشاه) ۵- میلاد یوسفی (خراسان رضوی) و حسین پورخیری (توابع تهران) ۷- سهراب یاری (البرز) ۸- عارف بارانی (لرستان) ۹- جلیل پیرمردی (تهران) ۱۰- حسین رایجی (گلستان ب)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۶۸ امتیاز ۲- البرز ۴۱ امتیاز ۳- تهران ۴۱ امتیاز ۴- خراسان رضوی ۴۰ امتیاز ۵- لرستان ۳۸ امتیاز ۶- کرمانشاه ۳۷ امتیاز ۷- گیلان ۳۱ امتیاز ۸- فارس ۲۵ امتیاز و همدان ۲۵ امتیاز ۱۰- توابع تهران ۲۱ امتیاز

کشتی جوانان:

رده بندی انفرادی:

۶۰ کیلوگرم: ۱- امید سرلک (لرستان) ۲- علی اصغر قنبری (البرز) ۳- اشکان همتی (تهران) و ابراهیم باباخانی (زنجان) ۵- علی بوربور (سمنان) و عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) ۷- رضا عرب (گلستان الف) ۸- امیرمحمد تسلیمی (مازندران) ۹- متین زارعی (کرمانشاه) ۱۰- محمد حیدری (توابع تهران)

۷۰ کیلوگرم: ۱- سهیل پرسته (گیلان) ۲- علیرضا حسنی (تهران) ۳- محمدامین حسنی (زنجان) و علیرضا اشکیور (مازندران) ۵- محمدرضا شجاعی (همدان) و محمدرضا عسگرپور (فارس) ۷- امیرحسین هادی پور (لرستان) ۸- حسن تنهایی (آذربایجان شرقی) ۹- مرتضی بابایی (گلستان الف) ۱۰- معین حسنی (خراسان شمالی)

۸۰ کیلوگرم: ۱- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) ۲- عرفان تاراوی (خراسان رضوی) ۳- سجاد وحید زمان (آذربایجان شرقی) و امیرمحمد مختاری (همدان) ۵- حمید نصیری (خوزستان) و اسماعیل حاجی زاده (توابع تهران) ۷- علی عسگری (البرز ۹، ۸- مسعود ساعدی (خراسان شمالی) ۹- حمزه کرد (تهران) ۱۰- رضا مرادی (لرستان)

۸۰+ کیلوگرم: ۱- عرفان جعفری (مازندران) ۲- سجاد لونی (لرستان) ۳- سعید سلطانی (تهران) و علی شاه ملکی (توابع تهران) ۵- علی اکبر غلامی (البرز) و امیرحسین کریمی فر (خراسان رضوی) ۷- مهدی عباسی (گیلان) ۸- رضا رحمانی (آذربایجان شرقی) ۹- احمد بیات (مرکزی) ۱۰- امیرحسین حبیبی (همدان)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۷۱ امتیاز ۲- لرستان ۲۵ امتیاز ۳- تهران ۵۴ امتیاز ۴- البرز ۳۸ امتیاز ۵- گیلان ۳۳ امتیاز ۶- آذربایجان شرقی ۳۱ امتیاز ۷- خراسان رضوی ۳۰ امتیاز ۸- زنجان ۳۰ امتیاز ۹- توابع تهران ۲۷ امتیاز و همدان ۲۷ امتیاز

کشتی نوجوانان:

رده بندی انفرادی:

۶۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا حیدری (خراسان شمالی) ۲- سجاد جوکار (خوزستان) ۳- علی اکبر محمدپور (مازندران ۹ و علیرضا طهمورثی (توابع تهران) ۵- احمدرضا کرزبر (لرستان) و امیررضا بیات (همدان) ۷- امیرحسین کثیرلو (زنجان) ۸- نیما صمدیان (البرز) ۹- مهرشاد صفرپور (گیلان) و امیرمحمد ملکی (آذربایجان شرقی)

۷۰ کیلوگرم: ۱- فرشاد رحمانی (مازندران) ۲- علیرضا احمدی (توابع تهران) ۳- امیدرضا سهیلی (البرز) و محمدمهدی اصغری (همدان) ۵- داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی) و بهزاد سلمان نکاد (تهران) ۷- محمدامین یاری (گیلان) ۸- هادی مهمدی (خوزستان) ۹- مراداد فلاحی (لرستان) ۱۰- مسعود نیستانی (خراسان شمالی)

۷۰+ کیلوگرم: ۱- سهیل یوسفی (خراسان رضوی) ۲- پوریا آهنگر (مازندران) ۳- امیرحسین شعاعی (تهران) و ابوالفضل رستم پور (گیلان) ۵- محمد کریمی (البرز) و امیرحسین علیپور (خراسان شمالی) ۷- مهدی حبیبی (گلستان ب) ۸- آرش صادقی (لرستان) ۹- فرهاد اکبری (گلستان الف) ۱۰- محمدرضا داداشی (زنجان)
رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۶۰ امتیاز ۲- خراسان شمالی ۳۷ امتیاز ۳- توابع تهران ۳۵ امتیاز ۴- البرز ۳۱ امتیاز ۵- گیلان ۲۷ امتیاز ۶- خوزستان ۲۶ امتیاز ۷- خراسان رضوی ۲۵ امتیاز ۸- تهران ۲۵ امتیاز ۹- همدان ۲۵ امتیاز ۱۰- لرستان ۲۰ امتیاز