رییس فدراسیون بوکس ایران روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان: این رقابت ها با حضور ۶۰ بوکسور از سراسر کشور در ۱۰ وزن و در فضای باز ساحل زرینه رود میاندوآب برگزار و در پایان تیم منطقه ۶ کشور (کرمانشاه) با ۲۵ امتیاز قهرمان شد و تیم های منطقه چهار(خوزستان) با […]

رییس فدراسیون بوکس ایران روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان: این رقابت ها با حضور ۶۰ بوکسور از سراسر کشور در ۱۰ وزن و در فضای باز ساحل زرینه رود میاندوآب برگزار و در پایان تیم منطقه ۶ کشور (کرمانشاه) با ۲۵ امتیاز قهرمان شد و تیم های منطقه چهار(خوزستان) با ۲۰ امتیاز به نایب قهرمانی و منطقه یک(تهران) به مقام سومی رسیدند.
‘حسین ثوری’ بیان کرد: نفرات اول و دوم این رقابت ها به اردوی تیم ملی بوکس راه یافتند و پس از مسابقات جاکارتا که اعضای آن بسته شده است، اردوی آمادگی برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو با حضور آنان برگزار می شود.
رییس فدراسیون بوکس ایران بوکسورهای برتر در این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:
۴۹ کیلوگرم – مهدی حبیبی از تیم منطقه ۶( کرمانشاه)
۵۲ کیلوگرم – امین محمدزاده از تیم منطقه یک (تهران)
۵۶ کیلوگرم – عارف صفری از تیم منطقه ۶ (کرمانشاه)
۶۰ کیلوگرم – اشکان رضایی از تیم منطقه ۴ (خوزستان)
۶۴ کیلوگرم – کامیاب مرادی از تیم منطقه ۶ (کرمانشاه)
۶۹ کیلوگرم – سید دانا اسماعیل زاده از تیم منطقه ۶ (کردستان)
۷۵ کیلوگرم – عباس افشاریان از تیم منطقه ۶ (کرمانشاه)
۸۱ کیلوگرم – مبین گهرازه از تیم منطقه ۵( سیستان و بلوچستان)
۹۱ کیلوگرم – محمد عزیزی از تیم منطقه ۲ (آذربایجان غربی و شهرستان بوکان)
۹۱+ کیلوگرم – محمدعلی شهیدی از منطقه ۴ (اصفهان)

** ایران برای درخشش در جاکارتا از آمادگی خوبی برخوردار است
رییس فدراسیون بوکس ایران در ادامه در مورد وضعیت تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جاکارتای اندونزی، گفت: با مسابقات تدارکاتی مطلوبی که در کشورهای بلغارستان، قزاقستان، مغولستان و تایلند برگزار شد، تیم ملی از آمادگی بسیار خوبی برای مسابقات آسیایی جاکارتا برخوردار است.
ثوری ادامه داد: اکنون نیز آخرین مرحله آماده سازی تیم ملی بوکس ایران با توجه به شرایط آب و هوایی جاکارتا در شهر آمل در حال برگزاری است و ملی پوشان از شرایط مناسبی برخوردار هستند.
وی در خصوص پیش بینی کسب تعداد مدال و رنگ مدال ها در مسابقات اندونزی، گفت: پیش بینی تعداد مدال سخت است اما امید زیادی به کسب مدال داریم.
به گزارش فر نیوز به نقل از ایرنا رقابت های بوکس مناطق ۶گانه کشور(هر منطقه شامل پنج استان و ۵۰ بوکسور) که از سال گذشته در بخش بزرگسالان در حال برگزاری است، سرانجام به آخرین مرحله رسید و دور پایانی آن با حضور تیم های فینالیست در شهر میاندوآب از توابع آذربایجان غربی برگزار شد.
۳۰۹۳/۳۰۷۲
انتهای پیام